SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzelające kośći

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Witam. Mam problem. Grając w piłkę złamałem obojczyk .Nosze jakąś opaske 3 tygodnie i został mi tydzień do wizyty u chirurga i sciągnięcia opaski ale mam problem. Od tygodnie zaczynają mi strzelać rożne kośći np. kolana czy łokieć . I to jest denerwujące ponieważ to nie jest jedno miejsce co strzela, ale pare. Czym to może być spowodowane ? czy to jest brak wapnia czy coś ? czy może przez złamanie uprawiam mało ruchu i kośći się zastały ? Boję sie że jak wróce na siłke i do to jak bede podnosił sztange to bedzie mi strzelac w 5 miejscach . Proszę o jakieś rady .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
według mnie to jest normalne, u mnie chyba nie ma stawu który by nie strzelał, ale jak masz wątpliwości to idź do lekarza bądź kup sobie maście rozgrzewające

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
ale przed złamaniem rzadko mi coś strzelało , a teraz wstaje z łózka a tu mi strzela w 3 miejscach i tu mam pytanie czy mi to przejdzie samo czy własnie kupic jakos maść czy coś. A jak będę u lekarza za tydzień to się na pewno zapytam, lecz tez chciałem się zapytać szersze grono ludzi niż jeden lekarz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Może spróbuj jakąś glucosamine?

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
a to dostane w aptece ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
Glukozamine powinieneś spokojnie dostać w aptece polecam także ALTHROSTOP na stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
ok. dzieki za pomoc na pewno sprobuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
To strzelanie kościami to normalna rzecz, jeszcze jak się nie ruszasz od 3 tyg. Kości, stawy zastygają i muszą sobie trochę postrzelać. Ja też tak mam, jak nie trenowałem przez kontuzję, wstaję rano a nogi hałasują..
Glukozaminę kup i dorzuć wapń, żeby Ci się szybciej zrosło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
a jak długo jeszcze nie bede mogł grac w piłka i chodzic na siłke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
potrzebna lepsza rozgrzewka

Zmieniony przez - Kejmen w dniu 2009-10-17 20:13:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem

Następny temat

Wyniki Holtera

WHEY premium