SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strata masy dobra czy zla?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
wszyscy narzekaja ze na SW traci sie mase
kazdy kto ciwczy na silce idac na SW traci cenne kilogramy
(pomijam fakt trzymania super diet tylko zyjac normalnie)

moje pytanie brzmi co my w koncu tracimy? :>
moge sie mylic ale wedlug mnie tracimy tluszcz trenujac SW przciez podczas trenowanie SW miesnie chociaz w innym stylu to nadal cwicza po za tym wiekszosc cwiczyc chocaiz raz w tygodniu FBW na ciezarach przed SW wiec miesnie nadal musza byc tak samo silne jak przed SW czyli zachowac swoja wielkosc bo inaczej by niiepodolaly takim ciezarom
mam racje? :D
w skrocie tracimy tluszcz a nie "objetosc" miesni?

tydzien temu skonczylm brac xpanda wody juz tyle nie pije (w koncu) przytylem w 5 tygodni 5kg (yeah :D) po tygodniu nadal trzyma mi sie waga

jak myslicie jak zaczne trenowac znowu MMA i pic % to miesnie mi nie znikna? :P

PS
chyba zaczynam miec bzika na punkcie swojej masy :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o "takie" sprawy mi chodzilo o treningi w polaczeniu z melanzami :D
a nie o podboje seksualne :P


łeee, to nudy będą

po treningu jak miałem libację to fakt,z racji zmęczenia szybciej szło sie spać niż zwykle,dlatego nie preferuje imprezowania w ten sam dzień po treningu.

Natomiast jak sie już skułem to w następny dzien tez trening odpuszczałem/odpuszczam bo jestem wtedy nie do życia,zmęczony,odwodniony,nie robie tego co sobie założyłem i denerwuje mnie to tylko-wole trening przełożyć o dzien później i sie przyłożyć niz spierdzielić trening dzień wczesniej.

dla Was silka/SW to jest cale zycie? :>

nie

bo czasem czytajac tutaj forum odnosze wrazenie ze niektorzy temu poswiecili swoje cale zycie (czas wolny) nie szkoda Wam zycia?

kto co lubi

co do picia. Nie mam wybitnie mocnego łba,ale nie odpadam też nigdy na początku...taki średniak po prostu jestem.
Nie lubie jednak za często pić i z racji funduszy(bo takich nie posiadam) i z racji tego ze w stanie po wypiciu jestem agresywny.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
wszystko zalezy od diety wiekszosc czego spalasz to tluszcz a wiec masy ci troche zejdzie a co do alkocholu to bylo juz pare tematow no i jezeli jestes napapowany woda to wszystko spadnie miesnie nie koniecznie maleja poniewaz na sw tez miesnie pracuja i to niekiedy ciezej niz na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
ale na sw jest inny typ wysilku niz na silowni
i duza masa miesni powoduje ze potrzebuja wiecej tlenu co za tym idzie szybciej sie mecza
wiec raczej trenujac sw rozwija sie sila i wytrzymalosc miesniowa ale sam rozmiar moze sie zmniejszyc
zeby miec przyrosty cwiczac sw trzeba cwiczyc na silowni i trzymac diete + ew suplementacja, no i dobra regeneracja

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
NAJgorzej to u mnie z regeneracja :(
malo sypiam :[
dieta tez jakas najlepsza nie jest :P
mi nei chodzi o przyrosty tlyko o to zeby nei stracic "obecnej masy miesniowej"
jak strace troche tluszczyku (i tak go mam malo) to nic zlego sie nie stanie :P
wiem jak wygladaja treningi wytryzmalosciowe :)
w zeszlym roku trenowalme 2 razy w tygodniu czasem 3 mma i raz w tygodni silka FWB noi wage 75kg utrzymalem jak rowniez sile (sila tez torche podskoczyla ale progres byl maly)
teraz waze 80kg tydzien bez stacku i poki co roznicy nie ma(spadkow brak) w poniedzialek pierwszy trening :)

moze wydac sie absurdem troche
ale na MMA zapisalem sie ze wzgledu na silke :P
nie mogelm wymusic na miesniach zadnego ani przyrostu masy ani progresu :(
no to stwierdzialem ze nie ma lepszego sposobu zeby je rozruszac (mialem racje po zaprzestaniu treningow progres niesamowity)
zaczynalem cwcizac majac 180cm i wazac niecale 55kg :D (uroki bycia ekto :P)

noi za***sicie spodobalo mi sie MMA :D :D :D
nabralem troche masy i sily noi teraz mam nadzieje ze uda mi sie wystartowac w zawodach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
da sie byc duzym cwiczac sw ale bez diety regeneracji supli itd ciezko bedzie to zrobic
znam kilka przykladow takich ludzi koles wazy 130 kg rzy wzroscie 190 i caly czas trzyma wage tylko podstawy trening suple i regeneracja bez tego wedlug mnie beda spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
od trenowania MMA jeśli bedzie to wliczone w bilans kaloryczny mięśnie nie znikną(zakładam tez że będzie trening na siłowni). Gorzej z tym piciem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
zalezy jakie to bedzie picie
jak co tydzien zalewanie paly ze dzien po wyjety z zycia
to beda spadki

a jak delikatnie kilka piwek raz na jakis czas to az tak nie zaszkodza
po piwie to smiem twierdzic ze masa nawet lepiej idzie, tylko nie ta wlasciwa

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
co do picia to jest mniej wicej tak ze lubie sie skuc :D
lubie ten stan musze sie odstresowac noi bajera przednia :D
ale to raz w tygodniu max bo nauka nie zawsze an to pozwala :)
spadki beda ale miesni czy tlusczu? :>
preferuje picie vodki niz browarow bo kac mniejszy i eoknomicnziej wychodzi :P
szybko mocno noi tanio :D
trening na silowni oczywiscie ze bedzie :]
teraz mysle ze ja uda sie to 2 razy MMA 3 razy silka pozniej jak zwieksze liczbe treningow MMA to zejde do jednego treningu FBW na silce
dierty jako deity raczje nie edzie
bde stral sie wzbogacac ja w bialko i weglowdany
regeneracja PG mi pozwala na jakeis 6h snu w ciagu tyogdnia :P
wy jakie macie doswiadczenia w "Tych" srpawach? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
spadki beda ale miesni czy tlusczu?

powiem Ci tak. Każdy mówi że alkohol ścina białko,odwadnia i utrudnia wchłanianie skrobii...ale jak patrze na koksów ode mnie z siłki to tam każdy chleje a wygląda lepiej niż nie jeden ćwiczący abstynent.

preferuje picie vodki niz browarow bo kac mniejszy i eoknomicnziej wychodzi

generalnie wódka jest bardziej kaloryczna,ale nie tyjesz jak po browcach bo nie chce Ci sie tak jeśc no i wypijesz jej mniej niz browców.
Kac też mniejszy bo jeśli nie popijasz jakims gazowanym gównem lub cytrusami to nie ma co kaca powodować

dierty jako deity raczje nie edzie

to duży błąd.
Na diecie osiągniesz lepsze efekty niz na suplach na których bez diety mozesz nic nie osiagnąć.

regeneracja PG mi pozwala na jakeis 6h snu w ciagu tyogdnia

6h na tydzień? Czyli niecała godzina na dobe..kurde...troche dramat

wyjakie macie doswiadczenia w "Tych" srpawach?

pierwszy raz panienke zaliczyłem na wakacjach w Boszkowie,pod namiotami.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
o "takie" sprawy mi chodzilo o treningi w polaczeniu z melanzami :D
a nie o podboje seksualne :P
ja np. czasem ze treningi MMA mialem w piatki do 21 to po trneingu szedlem na impreze :P
jak whcodzilem do klubu to kumle mowili ze wygladalem juz jkabym wypil niewiaodmo ile a bylem trzezwy :]
jak wypilem 2 piwka to dzieki zmeczeniu juz mialem humor :D
sory zle napsialem 6h sypiam w ciagu tygodnia "pracujacego" w weekendy kolo 10h (chyba ze gdzies w nocy sie zabawie :P )
dla Was silka/SW to jest cale zycie? :>
bo czasem czytajac tutaj forum odnosze wrazenie ze niektorzy temu poswiecili swoje cale zycie (czas wolny) nie szkoda Wam zycia? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
po treningu ****owo sie troche pije bo malo klepie
ale jeszcze gorzej przepic sie i dzien pozniej miec trening

Stef-x nie wiem jak inni ale ja mnichem nie jestem... tylko nie pije co tydzien bo nie mam tyle kasy i poza tym nie lubie zalewac paly za czesto

ale za kolnierz sie nie wylewa

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wywiad z Fedorem

Następny temat

StrikeForce : Destruction - wyniki

WHEY premium