SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stawy regeneracja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Witam mam takie pytanko do specjalistów działu .Mam mała przerwę od siłowni chciałbym wzmocnić stawy ponieważ są w nie fajnym stanie strzelają nie kiedy bolą . Szukam naturalnego zródła takiego jak np kolagen co radzicie jeść galaretki ? czy są jakieś potrawy które poprawiłby by stan moich stawów ? kiedyś czytałem jak gość robił sobie taką zalewę z żelatyny dodawał chyba jakieś chrząstki .Bardzo proszę i jakieś wskazówki .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
spróbuj tez z : witaminą D w ilosci 2000IU dziennie, imbir, oleje z ryb, awokado, tluste rybki, olej z ogórecznika i wiesiołka. To są produkty naturalne, ktore mogą zlagodzic stany zapalne i bóle stawów. Jesli chcesz cos z supli, to Trec collagen renover, animal flex, fitmax cissus- jesli go jeszcze gdzies znajdziesz (najpewniej w necie, bo w sklepach juz nie ma, a srodek b. dobry)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Z tego co słyszałem to "kurze łapki" ugotowane pomagają,ale nie wiem jak w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
galarety miesne/rybne, preparaty kolagenowe, suplementy na stawy. mozesz sprobowac tych opcji, jesli nie pomogą- udaj sie do lekarza

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Widziałem w biedronce-ale za pewne to sama żelatyna. Moja babcia pamiętam że robiła tego typu galarety gotując kurze łapki i golonki wieprzowe(daję efekt zastygnięcia-galaretki) oraz resztę miesa z kurczaka. Całość przyprawioną gotuje się w stosunkowo małej ilości wody-następnie po ugotowaniu mięso pozbawia się kości,daje do pojemników i zalewa wywarem(rosołkiem) po gotowaniu,kurze łapki do wywalenia(lub jak kto lubi zjedzenia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
sam zrob galarety- te sklepowe czesto mają cukier i inne niepożądane skladniki

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
Z tego co ja wiem z własnego doświadczenia to te naturalne skłądniki mało co pomagają a nawet w ogóle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie dla piłkarza

Następny temat

Czy taka dieta dla 14 latka może byc?

WHEY premium