SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stawy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 611

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

74

Wzrost

173

Staż treningowy

2 lata

Obwód uda

58

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

jazda na rowerze

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Nie mogę jesć produktów z mleka

Cel/problem/opis

stawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Witam! ćwiczę już około 1,5 roku na siłowni. Od pewnego czasu pojawił się ból kolan i barków, byłem u ortopedy i powiedział mi że bolą stawy od obciązenia i dał mi lek na odbudowe stawów "Structum"(muszę brac przez 3 miesiące, dopiero tydzień biorę), ale pytanie czy Przerwać treningi ? czy robić chcociaż z małymi cięzrami technicznie.? Dodam, że te stawy jakby palą od środka no i oczywiście podczas trneingu np. klatki kiedy jest wyciskanie bolą. Proszę o pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
ogarnij technike , zmniejsz cieżar jak nie przestanie to przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
okej na technike zwracam teraz mega uwagę no, ale wiadomo za późno :) teraz będę mega to ogarniał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
zawsze coś musi sie stac zeby być mądrzejszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
no dokładnie na błędach się uczyć trzeba.. szkoda, że swoich :D okej Dzięki wielkie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lewa pierś większa od prawej + szewska klata

Następny temat

PYTANIE dieta :(

WHEY premium