SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stawac na palcach?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Sorki ze jeszcze raz zadaje to pytanie bo chyba juz kiedys bylo. No ale prosze o odpowiedz. Czy przy kopnieciu okreznym (mawashi) staje sie na palcach? Bo jak ogladalem filmiki o muay thai to tam wszyscy staja a jak ja probowalem tak kopnac wysoko to starcilem rownowage i upadlem na biodro (bolalo jak nie wiem). I jeszcze jedno. Przy takim kopnieciu mam zostawiac bark za soba czy ukladac go rownolegle do nogi kopiacej ? Bo w muay thai kiedys widzialem ze zostawiali a mi trener mowi ze to blad. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
wszystko zalezy od stylu jaki uprawiasz
w thaiu bedziesz kopal inaczej niz np w kyokushin a zupelnie inaczej niz w karate tradycyjnym

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
ale chyba w zadnym stylu nie ma stawania na pięcie przy kopnieciu okreznym.a co do zostawania barku to masz na mysli stanie prosto podczas kopniecia??

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
"ale chyba w zadnym stylu nie ma stawania na pięcie przy kopnieciu okreznym" no zeby na piecie stawali to jeszcze nie slyszalem

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
tak chodzi mi o stanie do przodu przy kopnieciu. Ja tez nie slyszalem nigdy o stawaniu na piecie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
.a co do stania prosto to nie ma to zbytnio sensu.jak kopiesz kopniecie okrezne musisz wejsc z cialem zeby bylo mocno.jak bedziesz stal prosto to nie dosc ze bedzie slabo pewnie to jeszcze ci moze biodro strzelic(tak mi sie wydaje-ale na pewno nie jest to naturalna pozycja)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystki!!moglibyscie mi powiedzec kilka cwiczen na wytrzymałosc palców u dłoni??Zgory dziekóje!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
moze sprobuj pompki na palcach.albo kup sobie takie kółko do sciskania

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
ja raz na treningu na kickboxingu robilem na worku i chcialem zrobic frontalne i stanalem na palcach przez co koplem za wysoko i jak ****** na plecy to sie 5 minut zbieralem

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała refleksja

Następny temat

Bojowe systemy walki w "Żołnierzu Polskim"

WHEY premium