SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stary wygląd potreningu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Postanowiłem dać dziennikowi szansę i zacząłem w nim trochę grzebać. Próbowałem wstawić 2 posiłki śniadanie dzisiejsze i kawę.
Wk*** sięga zenitu. NAJWAŻNIEJSZA zaleta jaką miał tamten dziennik, że podchodziłem do kompa na minutę wszystko wklepywałem - KONIEC. To było najważniejsze , bo i tak dużo czasu spedzam na gotowaniu.

A tutaj grzebię i tracę czas bez sensu i jest wk*** na maxa.
4
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 689 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11502
Już od samego początku nie mogę się odnaleźć w tym nowym dzienniku, nie widać ile czego wartości nie mieszczą się w miejscach do tego przeznaczonych, rozstrzelone to wszystko i mało czytelne, na poprzedni wystarczył rzut oka i wiadomo co i gdzie, ale spoko kwestia przyzwyczajenie chciałem dać szanse temu dziennikowi, a sobie trochę czasu na ogarniecie tego no ale SZLAG MNIE TRAFIA jak codziennie muszę wklepywać nowe produkty bo ich nie zapisuje w szablonach ... trzeba będzie zmienić dziennik, a już się przyzwyczaiłem do tej starej wersji ...
8

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Jak zrobić zrzut z dziennika żywieniowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pierwsza ikonka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
1. Jest bardzo duży błąd w dzienniku, wybieram szablon swojego posiłku , następnie modyfikuję go i klikam ZAKOŃCZ - czyli zapisz jak było wcześniej ALE - nie reaguje.
Nic się nie dzieje, po prostu nie mogę wklepać potraw.
Powinna być opcja wyboru dziennika, jak ktoś chce mieć stary i się tego trzymać zawsze to nie zmieniać go nigdy.

2. Nie ma też opcji Statystyki - dni, miesięcy, lat. A to było bardzo przydatne w planowaniu przerw, cheat deyów itp.


Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2016-08-13 19:10:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Korzystam tylko z smartphona i nie ma tej opcji. Nie mam innej możliwości, nie mam PCta i laptopa.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 1 regulaminu
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
w smartfonie nie masz opcji zrzutu ekranu? naprawdę czytając niektóre posty mam wrażenie, że szukacie dziury w całym, czepiacie się na siłę, zmiany są dobre, jest kilka niedociągnięć, ale nie jest to wersja finalna, wszystkie wskazówki i zażalenia są/będą uwzględnione przez ekipę z działu IT zajmującą się stroną PT, a sam serwis będzie rozwijany i pozbawiany wad, stary wygląd był niezmienny od kilku lat, a tu nagle rewolucja i wszyscy się gubią - jak przesiedlibyście się z malucha na BMW, które nie ma manualnej skrzyni biegów, to też byście narzekali?

dodatkowo przypominam, że dział IT od SFD i PT tworzą różne osoby dlatego piszcie tutaj i dodatkowo zgłaszajcie problemy na maila: kontakt@potreningu.p przedstawiając sprawę wyczerpująco (opis sytuacji + screen)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 258 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4920
Już jest coraz lepiej, tylko brakuje funkcji zapisania nowych produktów i za kazdym razem trzeba wklepywac to samo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodawanie posiłków dzień wcześniej na potreningu.pl

Następny temat

Błąd w wysyłaniu wiadomości

WHEY premium