SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanozolol + polska meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10187
1.WIEK: 18
2.WAGA: 70
3.WZROST: 173
4.WYMIARY:
BICEPS:32
5.STAZ NA SILOWNI: rok
6.DIETA
BIALKO: 2,1 na kg
WEGLOWDANY:5,3 na kg
TLUSZCZ: 1.0 na kg
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING: dzielny
9.CEL CYKLU: masa i sila
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): raczej do tycia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE slabe


PYTANIE:
witam mam kupiony stanozolol firmy eap 100 tabletek oraz 60 tabletek polskiej mety mam oczywiscie leki oslonowe oraz witaminy i hepatil Jak polaczyc te dwa koksy Mozecie rozpisac mi cykl i ile wziasc clomidu po mecie i w jakim odstepie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
diete jako taka masz, cwiczysz rok i tylko takie efekty? Cos musi byc nie tak

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2007-09-10 15:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
zal.pl :( z takimi wynikami lapiesz sie za koks?? pamietaj KOKS NIE BUDUJE SAM Z SIEBIE MASY MIESNIOWEJ A JEST TYLKO DODATKIEM !!!

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
ehh 2 orale, nie lepiej było kupic winko w shootach.

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stanozolol 4 tabsy dziennie co 4 h, metandienon 3 tabsy dziennie co 4-5 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
pekson a powiedz mi jaka bylaby roznica gdyby kupil winko inj?

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
pekson jest wielkim znawca

a arsan jeszcez wiekszy madrala (rozpisuje widzac ze autor powinien z tymi wymiarami jedynie do odzywiania isc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10187
wiem ze powinienem poczekac jeszcze z dopingiem ale to moj wybor Mozecie mi odpowiedziec na moje pytania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
OXYTONE i tak by padła od któregoś z was taka odpowiedź.
StachuWLKP- 2 orale na raz mocnije zryją mu wątrobe logiczne chyba .

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
stanazolol zawiera grupę c17-alfa alkilową, niezależnie od formy panie parkson czy jak ci tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
jesli tak bardzo uparłeś sie na koks to napiewrwszy cykl wez tylko te 60 mietów a stanazol zostaw na pozniej bo po nim masy nie złapiesz
bierz po 2 tabletki dziennie metanabolu w dwóch porcjach(jedno po sniadaniu drugo po obiedzie)przez 30 dni i do tego osłonke na wątrobe no i oczywiscie dobra dieta bo od samego koksu nie urosniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl ...meta ??

Następny temat

frontloading - tak czy nie?

WHEY premium