SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan podgorączkawy przez 2 miesiące

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Ja tez mam taki problem - stan podgorączkowy juz drugi miesiąc. Na poczatku bolało mnie gardło wiec myslalam ze to z tego. Poszłam do lekarza, zjadłam Rovamycine i nie pomogło;(. Chodziłam po lekarzach, nadal bolało mnie gardło, więc dostawałam kolejne leki (antybiotyki) np Biseptol, a potem Amoksiklaw, po których czułam się fatalnie;(. Robiłam badania i są wszystkie wporządku (krew, mocz i wymaz z gardła, nawet USG brzucha i tarczycy). Stan podgorączkowy ustępuje wieczorem np ok.21:00, a zaczyna się na drugi dzień ok 11:00. Jest to najczęściej 37,2 . ;( Co robić?? Moze ktoś wie co mi jest? Tylko nie mówcie mi ze to normalna temperatura bo jest mi z tym żle :( i zle sie czuje:( POMOCY!!! :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli lekarz nie był w stanie pomóc my na forum sportowym tym bardziej nie pomożemy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klucie w lewym boku na wysokosci piersi

Następny temat

jak polaczyc suplementy??help!!!!

WHEY premium