SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ssanie na soku?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
sluchajcie pakiery jestem na cyklu meta jelfa 20mg ed i prop 125 e2d. to moj pierwszy cykl iniekcyjny. 10 dni minelo a ssania nie widac. wrecz mniejszy apetyt niz przed cyklonem. a juz chyba powinno sie rozkrecic. pioprzedni cykl na mecie razaka juz bylo ssanie lepsze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
ja na oralach tracę zupełnie apetyt tak więc sprawa indywidualna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
tez mam na mecie tak az rzygac mi sie chce jak widze jedzenie.poprostu tak organizm reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24332 Napisanych postów 68028 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537625
ja spróbuje w koncu mety w zime wiec sie oceni moje podejscie organizmu do orali

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
mi aeroby poprawiaja apetyt jak mi go brakuje takze zobacz moze na ciebie podziala

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
mi sie bardziej wydaje ze to prop. bo mete bralem normalnie jedzenie wchodzilo. diete staram sie trzymac ale boje sie ze male przyrosty bede mial przez brak ssania. a wyobrazalem sobie ze na soku bede caly czas zarl

Zmieniony przez - kokser111 w dniu 2009-11-18 21:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
a duzo bialka (w proszku) zjadasz dziennie? ja po bialku w proszku zero aptetytu i straszna zamułka.

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Zawsze jak bierzecie cos co daje wycisk watrobie bedzie to skutkowalo spadkiem apetytu. Przynajmniej w 90% przypadkow

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
w sumie mnie tez ostatnio na mecie strasznie mulilo i zero apetytu wrzucilem aeroby byla poprawa w miare ale wszystko przeszlo po odlozeniu oslonki (essentiale forte)

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
ja mam mega glod po mecie zjem naprawde spory posilek za 20min mysle o czyms bo chce sie jesc a w polowie dnia jestem glodny ale ledwo jem na wymioty mi sie zbiera ale to moze od nie mal ze wpychania na sile

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy, minerały, odblok, osłonki pod PH

Następny temat

tren +prop+meta

WHEY premium