SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

srzaly z susty i bol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
Siema

Jestem na cyklu od jakichs 4 tygodni i po kazdym strzale z sustanonu po kilku godzinach odczuwam bol w tym miejscu, trwa do zazwyczaj 2 dni, bol jest podobny do mocnych zakwasow. Wczoraj wbilem 2 ml i dzisiaj rano mialem problemy ze wstaniem z lozka. Strzalow na pewno zle nie robie, nabralem juz pewnej wprawy. Stosuje igly 8 w udo (nie wbijam do konca) i uda mam dosyc spore. Moze ta susta to jakis under niezbyt czysty? Co moze byc nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10935
walac w udo tak jest tez mnie draznilo to uczucie zakwasu i bije poslad ale jusz mi niewyrabiaja dzis bije 350mg enana jak bedzie bolec to od next zmieniam miejsce ostatnio jak bilem to bololo zanim igla skure przekula samo dotniecei bylo bolesne ;p mozliwe tez ze trafilem centralnei w tosamo miejsce co poprzedni ael bije na przemain raz jeden raz drugi wyspie sie po nocce wstaze za***ie i zobaczymy czy zaboli ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
dobrze jest, nie placz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
rob iglami 0,6 i bardzo powoli wbijaj nie ruszaj na boki ja tak robie i boli troszeczke na drugi dzien ale tak ze zapomninam o tym nawet biegajac wiec luz

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
ja na sokach eapu kombinowalem jak tylko moglem zeby nie bolalo

przed stzralem podgrzewalem stuff i zaraaz po stzrale wsmarowywalem arcalen w udo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
Nie placze, tylko pytam czy to normalne bo przy innych strzalach tak nie mialem.
Thx za info
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sylwester i saa

Następny temat

deka

Wiecej