SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spuer pump 250 + force factor jak łonczyc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
siema mam pytanie chcialbym zaczac brac teraz superpump 250 ale mam tez w domu force factor (nitric oxide booster) niewiem czy mozna to łonczyc razem ale jezeli ktos cos wie na temat zwlaszcza tego drugiego suplementu prosze o info dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
imo łączenie dwóch przed treningowych środków bezsensu


dokup stacka kreatynowego bądź pjedynczą formę kretki do superpumpa

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
na force factor mi pisze zebym bral 2 kapsulki przed sniadaniem i 2 kapsulki przed lunchem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
wrzuć skład jego

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
advocated 3x nitric oxide booster 3,000 mg
arginine - alphaketoglutarate (a-akg)
arginine-ketoisocaproate (a-kic)
L-arginine monohydrate

advanced nutrient delivery system 200mg
calcium phosphate
DI- potassium phosphate
L- citrulline monohydrate
magnesium sterate
nicotinamide adenine dinucleotide (nad)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
taki suplement ala nitrix na pompe calodniową

tak jak wyzej wspomnialem dokup kretke i zrob cykl z superpumpem

a to mozesz wrzucic po cyklu na zminimalizowanie spadkow

i dieta dieta :)

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
teraz robie fbw i niewiem czy teraz odrazu zaczynac brac superpumpa z ta kretka czy moze od nastepnego cyklu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
to już wedle twoich preferencji :)

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
aa wiesz cos na temat tego force factor bo to jest jakis nowy suplement ja go zamuwilem na stronie producenta ale nic nie moge znalesc na jego temat na zadnym forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
szukałem info na jego temat, ale na żadnych forach nic nie ma...

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 804
nom to tak jak ja ;p oki thx za info i jeszcze jedno pytanie co radzisz zaczac po fbw i hst ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stopień wchłanialności aminokwasów

Następny temat

co miedzy cyklami?

WHEY premium