SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam domową siłownie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20298
daje za lawke 150zl w tym wliczone KW. jestem z okolic Rzeszowa

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem obciążenia czy też na sprzedaż jeżeli tak to jaka cena za kg. i jaka średnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
przemysle ta suwnice
a tymczasem powiedz mi ile to jest tak naprawde warte, testowales pow 300kg na tej suwnicy? Jak to chodzi, jak ze stabilnoscia itd? Ogolnie przeraza mnie brak wzmocnien i profil tylko 50x50x2
I jak wyglada zamania z wypychania na przysiady, ile czasu to zajmuje itd?

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
około 5 godzin leszcz z forum ma suwnice wypycha 400kg takie 1/3 ruchu tagze niepolecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ze co k*rwa, ty czikita juz nie pij stary bo widze Cie dzisiaj ladnie niesie w tym dziale hehehehe

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
kup nowa od hes albo olimpa miej jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10427
Kupie ta 2 laweczke(z osobnymi stojakami) jaka cena?? jesli ta z stojakami z miejscem na obciazenie zostanie sprzedana
ps. nie wiem czy zalezy ci na szbkije sprzedazy czy to nie jakas sciema bo wystawiasz laweczke potem mowisz ze jest zarezerowana , sprzedales juz cos komus z forum?? czy tylko smaka chcesz nam zrobic?? (bez obrazy ale tak mi to wyglada) ani na gg nie raczyłeś odpisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ile za hermod + HS9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
masz jeszcze łamany?? kupiłbym na 99% odezwij się na gg: 1429784

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
Łamanego Kupilem ja :)
Pzdr

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Opel Astra F Isuzu Pilnie

Wiecej