SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt, ćwiczenia w domu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1296 Napisanych postów 29153 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 260567
ławka jak najbardziej ok. Obciażenie też. Gryf też spoko,choć mogłby mieć nieco większe max obciązenie ale na długi czas na pewno Ci starczy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 19 dni Przeczytanych tematów 196
No i o taką odpowiedz mi chodziło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 19 dni Przeczytanych tematów 196
Sprzęt jest i co teraz? Ćwiczyć pierwszym lepszym treningiem dla początkujkących, który jest w zakładce "TRENING"?
Od jakich cięzarów startować aby sobie krzywdy nie zrobic? Z tego mojego treningu co robiłem w domu to tylko rozgrzewke zostawie, która zwykle trwa 10 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10486 Napisanych postów 117658 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384329
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Cieżarów nikt Ci nie poda, dla niektórych to i sam gryf jest już sporo, zacznij od gryfu i sobie zrób 3-4 treningi wprowadzajace by zobaczyć gdzie i ile siły masz, dobieraj cieżary tak by zrobić 8-12 powtórzen z zapasem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z ławeczką

aerofull