SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawdzian

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
wiec tak klatke robilem ostro w poniedzialek i dzis mialem sprawdzian,nie wycisnelem 150kg,moje pytanie jest takie sprawdzian planuje w przyszly czwartek,trening mam jeszcze w poniedzialek do ilu wchodzic w poniedzialek?do 120???a i i jeszcze jak sie rozgrzac przed 150 bo dzis wszedlem 60 12 razy poten 80 8 razy i od razu 150.......p.s jak zdjelem z chakow to juz wiedzialem ze nie wycisne wycisnelem kawalek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
nie wywale dopoki 150 nie wycisne!!!musze teraz sie sprawdzic bo potem oslabne nie mam juznic towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
odpiszcie cos prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
Najpier sie pożądnie rozgrzej, a puźniej zrób 5 powtużeń z ciezaraem 130kg następnie zrób 2 powtuzenia z 140-142,5kg żeby organizm wiedział miej więcej czego ma zaras dokonac na mnie taka rozgrzewka bardzo dobrze działa znacznie lepiej niz większa liczba powtużen z cięzarami znacznie miejszymi bo jestem jagby zaszkowany jak ładuje ponad rekord a nie czułem wcześniej zbliżonego cięzaru do rekordu organizm musi sie troche orietowac jaki zaras musi wysłac ipul do mięśni aby podnieść dany ciężar.
Spróbuj powino pomuc

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Witam! przyznam szczerze dziwne to troche bo wynik calkiem dobry nie ukrywam ale jak tyle cisniesz to pewnie sie juz troche ruszasz a pytanie o rozgrzewke ..... ale dobra - niewazne!!! w koncu na forum mozna pytac o co sie tylko chce po to TO jest .... i mozna rowniez odpowiadac co sie chce ....

Moim zdaniem Ajkja igrasz troche z losem ! 60 kg , 80 i nagle skok na 150 to jest ryzykowne posuniecie przy takim ciezarze ! trzeba uwazac bo jak staw siadzie albo nie daj Boże miesien sie naderwie to przepier.... ! ! ! a dla wytrwalych pakerow kochajacyh ten sport przerwa w treningach nawet do kilku miesiecy to zapewne bolesne doswiadczenie!!!
Proponuje zasade piramidy z lekkiego ciezaru 15-20 powt. zwiekszaj ciezar tak abys zrobil przykladowo 10 ruchow nastepnie 8 , 8 i z dwie seryjki po 6 powt. ! Z tym ze : nie pozwol miesniom sie zmeczyc ale to zapewne wiesz - lecz sa tacy ktorzy np. zrobia na maxa ze stowka 8 ruchow ( ostatnie powtorzenie wymuszone) i klada sie pod 120 i sa niemile rozczarowani!!! dlatego wiadmomo ze w seriach rozgrzewajacyh robi sie serie z zapasem powtorzen , aby miec sily na to Jedno Maxymalne Powtorzenie!!! Dobrze radze! zanim nastepnym razem sie polozysz pod 150 czy nawet 160 kg zrob najpierw wiecej serii lzejszych !

Zgodze sie rowniez z ROBERTEM! mozna zaczac od 15 rucvhow ale w nastepnych seriach tych bardziej zblizonych do JPM nie nalezy robic po 6-7 powt. ale mozna wlasnie po 2-3 aby tylko poruszyc miesien i lepiej przygotowac je do JPM! znowu sie rozpisalem heheh
ale coz - lubie sie zawsze rozgadac!
POzdrawiam Pakerzy!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
k...juz mi sie nie chce czekac tydzien na ten sprawdzian,ale chodzi mi oto jak radzicie treowac w poniedzialek lekko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78
Hmmm.....
Jezeli w Poniedzialek zrobisz konkretny trening a sprawdzian masz zaplanowany na Czwartek - przy tym inne grupy bedziesz trenowal to moim zdaniem na tym spr. mozesz byc zmeczony !
ja jak chce podejsc pod "zyciówe" to nigdy nie sprawdzam sie w srodku tygodnia gdy jestem po trenigach na rozne grupy miesni! wiadomo ze wtedy mozesz pocisnac mniej niz gdybys byl wypoczety i swiezy!
Proponuje abys sie sprawdzal w Poniedzialek przed treningiem Klatki - wtedy po weekendzie bedziesz bardziej wypoczety i bedziesz mial zapewne wiecej sily!

Ja zawsze jak robie sprawdzian to tak zebym wczesniej minimum 2 a nawet 3 dni odpoczal!

Jezeli juz masz robic ten sprawdzian w czwartek to jednak chyba w Poniedzialek powinien to byc trening lzejszy bo Klatka jak wiadomo to duza grupa miesniowa i przy ostrym treningu potrzebuje min. 5 dni na regeneracje a zaleca sie 7! a wiec jesli w Pon zaatakujesz mocno to w Czwartek zaledwie po 2 dniach odpoczynku tej grupy miesien dopiero zacznie sie odbudowywac po Poniedziakowym treningu i nie bedziesz tak mocny jak by to mialo miejsce na " świeżaka"

Ale rob jak uwazasz! To jest moje zdanie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dowalisz w poniedzialek to raczej ze sprawdzianiu w czwartek nici kolego
lepiej cos lekkiego i dobre rozciaganie i rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
to moze zrobic z 5 serii wchodzac gora do 120?a moze sprawdzic sie teraz w poniedzialek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
no wiec tak dzis cwiczylem...60*12,90*8,110*6,120*5,110*5 i koniec zrobilem se jeszcze 3 serie butterflya i 3 serie tricepsu i barki i przedramie sprawdzian w czwartek...zrobie tak:70,100,120 i 150 wezme tussipect moze cos da macie jeszcze jakies wskazowki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3817
Daj spokój z tussipectem, robi się po nim niemiło, serce wali, ale pewnie już próbowałeś, to wiesz...
Tussi zwiększa ciśnienie krwi sam z siebie, a jak jeszcze będziesz cisnął na maxa to przypadkiem może się coś stać... ja bym nie ryzykował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1051
wezme nie mam nic do stracenia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ja roie coś źle ?? doradźcie mi i pomóżcie

Następny temat

Trening w domu

WHEY premium