SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawdzenie dzialania turinabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52802
Siemka chlopaki wiecie moze czy jest jakis sposob na sprawdzenie czy tura dziala niby jak wstawialem zdj to kazdy mowil ze pewna i hologram itd normalnie zapakowana tabsy itd tez czy moge zrobic jakies badanie czy nie da rady bo biore tez propa robilem badanie bo tez nie czulem mocnego dzialania a wynik byl 5 razy za skale (juz nie pamietam) niewazne moze tylko tak mam ze jak cos nie rzuca mna o sciane to mi sie zdaje ze nie dziala :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i nie będzie Tobą rzucać o ścianę, a nawet o podłogę, tura to nie meta czy antek, to w miarę łagodny środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Myślisz że saa to takie wspaniałe wow, że weźmiesz i nie wiadomo co będzie? To jest tylko dodatek.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Skoro wynik wysoko to test dziala
Tura zalezy jak dawkowana
Dqj ankiete dzialu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52802
1. WIEK: 19
2. WAGA: 111
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 115+
-udo: 65+
-talia: nie wiem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 3 lata z przerwami
6. DIETA: 2.5k 5jaj,600miesa,180ryzu+odzywka bialkowa
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prop+npp
8. TRENING: redukcja
9. CEL CYKLU: sucha masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ponad pol roku
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 190
-przysiad: nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52802
a biorę ją aktualnie 3 tydzień 5 tabs wcześniej zacząłem 2 tyg po 4 tabs w odstepach.Tura z biosiry 10mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ja zawsze turke w 3tyg to juz czulem i dawki szly 40-80mg. Przy 50mg czuc juz bylo. Nic kompletnie nie czujesz? albo jestes jakims dziwnym przypadkiem. Pierwszy raz leci tura? O sciane to raczej zadne saa Toba rzucac nie bedzie, musialbyc bardziej na produkty sypkie sie przerzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jw... produkty sypkie i to w duzych dawkach i napewno rzuci albo o sciane albo o podloge;):D

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Nic kompletnie nie czujesz? dawka taka że powinieneś czuć. Bloku aptetytu też nie było? często sporo osób ma przez pierwsze tyg na turze blok aptetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 709 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52802
nie no chlopaki raczej czuje wszystkie wyniki silowe ida w gore i zbija mi miesnie a nie zalewa wiec chyba towar na plus mowie ze nie wiem bo biore propa wiec wiecie jak sie miesza srodki to czasami ciezko powiedziec co klepie a co nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT po rocznym cyklo

Następny temat

CYKL 2 TYG CLEN 2 TYG EFEDRYNA + KOFEINA

WHEY premium