SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sponsor zawodnikow

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
Czesc mam takie male pytanie,ktore ostanio mnie nurtuje otoz jestem ciekaw jak wyglada pozyskiwanie sponsora na zawody,tzn jesli przykladowo obywaja sie one za granica wkoncu dojazd sporo kosztuje.CZy ciezko jest znalezc takiego sponsora?jesli bylo to prosze o skasowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Wszystko zalezy od Ciebie.
Niestety znalezienie sponsora wcale nie jest takie latwe.
Trzeba sie niezle nawygimnastykowac, miec dobra osiagniecia i przy okazji jeszcze troche szczescia, zeby faktycznie znalezc sponsora.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nikt nie zainwestuje w kota w worku...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z moją kreatywnością zacząłbym szukać sponsora na bliskim wschodzie tam jest tysiące jak nie dziesiątki tysięcy nadzianych szejków i jeżeli ktoś ma dar przekonywania to w mig może hajs dostać przynajmniej taka była by moja strategia działania ,szejki mają tyle hajsu że nie wiedzą co z nim zrobić ,a szejk jako krzewiciel sportu to hhhuuh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
no z szejkami dobrze sie dogadać i mieć jednego jako swojego indywidualnego sponsora- itp itd- miałbys za***iste osiągniecia to lepiej znaleźć sponsora...

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Sponsora indywidualnego jest bardzo ciezko znalezc. Natommiast sponsora klubowego juz latwiej wiele zalezy od ilosci zawodnikow, miejscowosci i organizacji. Czasami gminy czesciowo sponsorzy finansuja sprzet i ciuchy. Bo to jest najbardziej widoczne.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Sponsor indywidualny? Raczej nie w Polskich realiach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
W polskich realiach tez sie zdarza.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Trzeba być za***istym i mieć rokowania na przyszłość bardzo dobre albo mieć dobre wejścia i bogatych znajomych,
Zwykle sponsorzy indywidualni to mogą być jacyś biznesmeni co mają firmy itp itd... i potem masz tego sponsora i reklamujesz jego rzeczy np. nowa piłe motorowa albo jakiegoś mleka- zresztą to to jak by kontrakty reklamowe - ale masz podpisaną umowę i dostaje się za to pieniądze więc jest to jakis sponsoring i to nie byle jaki - zwykle sławna osoba reklamująca jakies produkty jest złota rybką dla firmy która reklamujesz- czerpie z tego większe zyski gdyż jest rozpoznawalna i ludzie ufają , że skoro blachy jakies tam reklamuje Pudzian to muszą być to bardzo dobre blachy i tak to chyba jest... ale no żeby mieć z jakomś większą firmą kontrakt reklamowy/ sponsoring to trzeba byc już znanym chociaż w Polsce albo w swoim regionie ...

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Tylko zobacz na jak wysokim poziomie i jak ciężko go pozyskać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
no jest strasznie ciężko, trzeba pytać po znajomych itp bo inaczej to lipa. We wrześniu jadę na mistrzostwa świata muay thai i już chyba do 10 firm pisałam żeby wydębić jakieś odżywki na same przygotowania <carbo, bcca, zma i jakąś odżywkę węglowodanową - rzeczywiście bardzo dużo mi trzeba> i kuźwa nic, człowiekowi nóż w kieszeni się rozkłada. A żeby dostać jakąś kasę na wyjazdy czy cóś jest jeszcze gorzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozmiar gi

Następny temat

krav maga czy kickboxing ??

WHEY premium