SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

split który rozkład lepszy i gdzie dodać te 3 partie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
witam
znalazłem takie 2 przykłady na splita i nie wiem który lepszy

Klatka piersiowa + biceps
Nogi
Barki + triceps
Plecy

Plecy
Klatka piersiowa + Barki
Biceps + triceps
Nogi

zalezy mi na tym zeby trening był 4 dniowy, który według was będzie lepszy rozkład ewentualnie podajcie jakieś przykłady bo naczytałem się juz tego dzisiaj ze sam juz nie wiem jak dobrze łączyć ? i gdzie mozna jeszcze wtrącić brzuch przedramiona i szyje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ostatni jest słabo rozplanowany-triceps mocno pracujący dwa treningi pod rząd to nie za dobry pomysł.


Pierwszy mógłby być ale z zastrzeżeniem, że:
Tył barków pójdzie do pleców, jezeli nie będzie przerwy między tymi partiami.

No i jest jeszcze kwestia tego, że biceps robisz dość świezy, a triceps po barkach niezupełnie-ale to jeszcze zależy, bo ja np. po barkach nie mam aż tak zmęczonego tricepsu.


Oraz jeżeli prostowniki będa ćwiczone razem z resztą pleców i znajdzie się tam martwy ciąg[w takim wypadku powinien]-nogi powinny być w dużym odstepie od pleców, ale tutaj to chyba nie problem, bo widze, że odstep będzie"automatycznie", bo na pewno znajdą się jeszcze dni odpoczynku między tymi sesjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
dni odstępu oczywiście będą na zmianę dzień treningowy i nie treningowy, treningowy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Ups, ale bym gafe popełnił. Tzn. gafe....Biorąc pod uwagę rozdzielenie tych przerw-to teraz widać, że biceps będzie robiony dzień po plecach, co daje mu brak regeneracji. Dorzuć zatem biceps po plecach i będzie ok.[cały czas mowa o pierwszym planie]

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-04-22 18:31:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
a co z tymi trzema partiami mozna je gdzieś dodac ? czy moze w osobny dzień robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozpisz schemat na caly tydzień- wraz z dniami wolnymi bo to też ważne

nogi
klatka i barki
plecy

ręce, brzuch

tak raczej bym to widział; ew. barki mozna podzielić na 2-3 części i dodawac do wiekszych grup- aby było bardziej rownomiernie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu masa,poprawienie jakosci miesnia

Następny temat

rodzaj treningu

WHEY premium