SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spece co o tym myslicie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pamiętma ellis pamiętam nawet se ja ułożyłem tylko że bylo dosyć dużo węgli a mało tłuszczy i ciągle głodny łaziłem bo jak zjem węgli to nie hamują głodu u mnie tylko ejszcze podsycają

no to czekam na ten art

a ud20 myśle zapodac pote też żeby wypalić reszte sadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
Sprobuj tak

90*24 = 2160

Połowa na białka. 1090kcl= 260gr bialka.
Równomiernie na 6-7 posiłkow.

Pozostałe dzielisz na 2 czesci
Jedna 2/3 ww =720kcl = 180 gr weglowodanów .
Połowa rano reszta w okolocach treningu. W dni nietreningowe to pozostałe daj w 3 i 4 posilku.

i reszta 1/3 tłuszcz 360kcl = 35 gr tłuszczu. Równowmiernie.

Bardzo skuteczna dieta, po dwóch tygodniach zrób ładowanie ww.

Pozdrawiam i życze powodzenia.
Andrzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
buby powinieneś dać jakieś 4-5 gram węgli i wtedy by nawet lepiej fat leciała, a to co ułożyłeś to jest coś w stylu SFD czyli niskoęglowodanowych diet

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
buby77 po posiłku zawierającym dużą porcję białka 20-40g, średnią porcję zdrowych tłuszczy 10-15%, warzywa bogate lub owoce bogate w błonnik i średnią porcję nierafinowanych węglowodanów byłeś głodny? napewno w każdym posiłku oprócz potreningowego miałeś te elementy, nie brakowalo żadnego w moim poście to jest najważniejsze, każdy posiłek powinien tak wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
andi mało klorii

ja tam wole dawać więcej kalorii i poćwiczyć aeroby dłuzej


co do towjej propozycji rothen to nie da rady na weglach jestem głodny bym ni wytrzymał redukcji na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ellis tak nie robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
tłuszcz 10-15g oczywiście.

jeśli byłeś głodny przy takich posiłkach to należysz do tej wąskiej grupy na którą działa tylko niskowęglowodanowa dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ja niestety mam inny problem...od paru miesiecy nie czuje głodu ale też nie czuje ssytości...bym mógł tak jeść jeść jesć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
"mało kalori" -
eno tylko 200 mniej niż sam ustaliłeś.

"30 min przed aero koffeina i tauryna (no i nie wiem dodawać to białko te 20g przed czy nie)".

Tauryna nie jest najlepsza przed areo .
Kup saobie jakiś spalacz np TurboSpeed Olimpu.
A przed areo dałbym BCCA tak 1 gr na Kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
200kcal to toche jest

co do tauryny to dlaczego nei najlepsza


no tłuszcz mnei syci fest a wegle podsycają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O DIETKE ABYM PRZYTYŁ

Następny temat

jaki posilek po mono + mass xxl ??

WHEY premium