SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post w alternatywnej drodze!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
Od jakiego maxu w dipsach moglbym zaczac robic je regularnie w HST? Teraz w serii 10 moj max to jakies 5kg () wiec raczej nie ma sensu robic go w HST na zmiane z wyciskaniem tym bardziej ze moge zmieniac obciazenie "az" co 2,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
jezeli robisz co trening to:

15tki bez obcazenia
1,2trening 8 powt
3,4 tren 10powt
5,6 tre 12powt

10tki
1,2 tren 10powt bz obciazenia
3,4 +2,5kg
5,6 + 5kg

5tki:
1,2 tren + 5kg
3,4 tr + 7,5kg
5,6 tren +10kg

negatywy ilosc powt max:
1,2 tr + 10kg
3,4 tr + 12,5 kg
5,6 tr 15kg

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Cześć Kris :)

Dawno nie zaglądałem na forum. Od paru dni przeglądam tematy.
Widzę, że forma niezła. Stały postęp. Gratuluję.

Jakoś znowu wraz z wiosną wzrasta mi chęć na ćwiczenia. Dzisiaj zrobiłem trening całego ciała (chociaż raczej minimalistyczny). Tak to ćwiczyłem niemalże po 10 minutek, ostatnio codziennie. Bardziej dla zachowania formy. Teraz znowu myślę aby bardziej za siebie się wziąć i poprawić wyniki.

Co w Alternatywnej Drodze ?
Widzę, że doradcą zostałeś. Gdzieś doczytałem, że Kilobb ojcem.
Gratuluję chłopaki.
Jak reszta z AD ??
Pepo ostro ćwiczy z kulturystycznymi ambicjami ??

Może spam się rozkręci to się bardziej zorientuję kto ostatnio aktywny na forum. Sezon nadchodzi więc sezonowa aktywność też może wzrośnie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Czesc Tomasz.
Dawno Cie nie bylo na forum.
Ja tez ostatnio rzadko bywam.
Dobrze slyszales. Zostalem starym rok temu.
Co u Ciebie? Jak forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
tomasz_77 sprawdzalem kila razy czy sie logujesz na sfd bo tak jakos nagle przestales sie pojawiac. No u mnie pomalu do przodu, byly 2 kontuzje ale szybko przeszly, wiecej mozesz zobaczyc w moim dzienniku, ktory nadal prowadze:)A ogolnie w zyciu jak to u mnie przewaznie tez pozytywnie i do Anglii nei mam zamiaru wracac:)

Zmieniony przez - kris4real w dniu 2009-04-25 18:59:21

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
ja z firmą ruszylem, sklep prowadze. forme zatraciłem.
mialem w tym roku startowac a przesunie sie o rok znow.
od polowy stycznia act. pozniej 1,5miesiaca lekkiego dochodzenia do siebie.
od pon/wt zaczynam wchodzic na kcal znow. trening mam hst na 6dni w tygodniu, moje ulubione cwiczenia, po wielu latach wsluchiwania sie w organizm mysle ze juz jakis w miare optymalna liste sobie odnalazłem.
bede blog prowadził na b-f
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15780
Kris, czy tak nagle ... ? Początkowo pamiętam, że jeszcze trochę zaglądałem. Potem to nawet i zaglądać przestałem. Kwestie związane z praca mnie tak pochłonęły. Na nich się skupiłem chociaż nadal ćwiczyłem. Co prawda planami już coraz bardziej minimalistycznymi.

Kilobb, na datę nie zwróciłem uwagi. Syn czy córeczka ? Tak czy inaczej super.

Pepo, zdjęcia sklepu widziałem. Fajny. Gratuluję.

Co do treningu to ostatnio ćwiczę 5/6 dni w tygodniu. Podzieliłem sobie HST i nawet fajnie mi się tak ćwiczy. Zobaczę jak z czasem, jakie efekty. Myślę, że to bardziej masowy system. Nie ćwiczę intensywnie, nie podkręcam metabolizmu jakoś szczególnie, raczej jakbym dostarczał bodźców do wzrostu określonych mięśni. Progresję... obciążenia zmieniam co tydzień, czyli tak co 3 treningi.

Ostatnio tak zacząłem ćwiczyć. Wcześniej ćwicząc 3 razy w tygodniu szedłem w stronę planów minimalistycznych, a nawet okrojonych i fragmentarycznych (np. tylko określone mięśnie). Teraz treningi mam minimalistyczne (niekiedy po 5 serii) ale trening jako całość taki minimalistyczny nie jest. Ciekawe rzeczy można robić z HST.

Formę staram się odzyskać.
Po rzuceniu palenia przytyłem. Głód na węglowodany (słodycze) miał trochę negatywne efekty. Chociaż w mięśnie też trochę poszło więc tak tragicznie nie było. Masowałem ;)
Zrobiłem też dłuższą głodówkę (coś co mnie intrygowało, krótsze robiłem). Pod koniec to mięśnie mi ostro poleciały. Ekstremalne doświadczenie. Pod względem kulturystycznym negatywne. Teraz odzyskuję formę. Mam wrażenie, że do szczytowej z poprzedniego roku już niewiele mi brakuję.

A co z resztą ?? mk92... głupio wymieniać aby kogoś nie pominąć ale akurat jego dobrze pamiętam. Poprzeglądam tematy i zobaczę kto jest jeszcze aktywny.

Pepo, czekam na Twojego bloga, a na razie może jakiś archiwalny dziennik treningowy znajdę i przejrzę. Coś kojarzę, że taki miałeś. Pod kątem HST dzielonego.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tez eksperymentowalem z glodowkami/zlecialo mi 15kg/, czytalem nawet ksiazke o nich, z lat 60tych hehe
jak miales nadmierny glod na slodycze to powodow szukalbym w braku pewnych pierwiastkow np chrom
niedobory? jak sie odzywiales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Tez sie kiedys przymierzałem do dzielonego HST ale w rezultacie robilem tyle samo na jednej sesji ale 6 razy w tygodniu. Nie wyrobilem.
Widze, ze kazdy z nas z wiekiem zmierza do minimalistycznych planow. Ciekawe dlaczego? ;)
Praca, rodzina i 15 minut treningu to czasami za duzo.

Co do nygusa - to syn. Wlasnie przeszkadza mi pisac.

Pepo a jak interes? Kreci sie? Tez bym chcial rozkrecic wlasny.
Prowadzisz sprzedaz przez internet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kilobb nie jest zle. w jakiej branzy chcialbys ruszyc?

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2009-04-26 09:14:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch ;/

Następny temat

POMOC :)

WHEY premium