SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam - trenerek30

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
witam.
Zakładam, że trenerek30 nie reprezentuje SFD, zatem informuję, że użytkownik lubi spamować na łamach maila. Dostałem 2 maile, o 1 za dużo od niego. Treść:


Witam.. Kulturystykę uprawiam już od 10 lat a od 5 mam uprawnienia instruktora. Interesuję się również dietetyką, a swoją wiedzę pogłębiam studiując dietetykę.. Oferuje indywidualne dobranie planu treningowego, diety oraz suplementów tak, aby szybko zrealizować upragniony cel. Oferuje również pomoc w uzyskaniu niezbędnego minimum w testach sprawnościowych wymaganych w rekrutacji do wojska policji itp.
Nie oferuje cudów. Oferuje poprawnie ułożoną zbilansowaną dietę oraz plan ćwiczeń siłowych oraz aerobowych. Jest to komplet który pozwoli osiągnąć upragniony cel. Moja pomoc nie jest bezpłatna, jednak jest to najtańsza usługa pośród tego typu usług. Jeżeli jesteś zainteresowany/a proszę o kontakt na gg 20169733


Kliknij, aby odpowiedzieć nadawcy - mailto:[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Zbanowałem
Sfd powinno wyciągnąć konsekwencje od tego Pana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
ale po co wyciagac konsekwencje,
ile osób pisało na forum ,że ten pan nie potrafi w ogóle pomóc, zerowa wiedza nt dietetyki, metodyki treningu i suplementacji, dostałem wiele maili w tej sprawie, także po prostu nie dawajcie się oszukać bo dostaniecie porady typu: 'mega poradnik' na allegro ,za 4 zł , który ujawnia sekrety budowy 20kg masy mięśniowej w 4 tygodnie

jednym słowem - konta będą dalej banowane,
a kto się da oszukać i naciągnąć ten sam sobie winien


Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-09-24 11:32:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
Do mnie też to pisał napisałem do niego żeby sprawdzić i chciał mi wcisnąć że 1 ćwiczenia na biceps wystarczy

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grafika

Następny temat

Facelifting forum ankieta

WHEY premium