SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalic brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1374
Hej pytanie dotyczy brzucha - jak go spalic, cwicze na silowni od 2 lat ale problem zawsze jest z brzuchem. Przyznaje ze nie zaochoczo podchodze do cwiczen brzucha ale cwicze. W tygodniu mam 5 sesji treningowych i w kazdym dniu robie inna grupe miesniowa. a co drugi trening albo trzeci brzuch. znam cwiczenia na brzuch ale pytam o jak najefektywniejsze srodki. moze ibegac? ale ile i kiedy? pomocy:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3012
Siema. Mialem ten sam problem.I tak: postanowilem biegac codziennie rano na czczo i zaczelem wykonywac "a6w" tu masz linka zeby sie z tym zapoznac https://www.sfd.pl/temat270053/ . P.S dzis mam 17 dzien i jestem zadowolony
I NAJWAŻNIEJSZE : DIETA, z ujemnym bilansem kalorycznym. Efekty gwarantowane
POzdr

<<"Nikt za Ciebie ćwiczyć nie będzie">>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
rzuć diete i plan treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
https://www.sfd.pl/temat267653/

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2006-06-17 10:14:14

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak podkreslic wewnetrzna czesc uda

Następny temat

Górny srodek klatki

WHEY premium