SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalenie tłuszczu na brzuchu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232
Witam !
Mam 39 lat, 182 wzrostu, 100 kilo wagi. Mocno zbudowany ale z małym brzuszkiem.
Od 4 miesięcy dość mocno pracuję nad sobą, tj. poniedziałek, środa, piątek - siłownia, niedziela, wtorek, czwartek - crosstrainer 45 minut+lekkie ciężary.
Teraz nawet doszedł rower - dojeżdżam nim do pracy: codziennie 2 razy 30 minut.
Dobrałem sobie Dietę niskowęglowodanową - wysokobiałkową plus suplementy ( proteiny, HMB, CM3, BCAA, L-carnityna). Oczywiście także spalacze: Thermo FAT Burner i ClenBurexin.
Chodzi mi głównie o zrzucenie brzucha - tak dojść do 85 - 90 kilo z odpowiednią muskulaturą.
Wszystko idzie super: obwód pasa zmniejsza się odpowiednio, mięśnie rosną i to super!!!
Chodzi mi głównie o zrzucenie brzucha - czyli tzw. Opony - tej fałdy tłuszczu.
Mocniejszej diety nie mogę przywalić - próbowałem, ale muszę mieć to ok. 2000 - 2500 Kcal - bo wtedy nie mam siły na trening.

I tutaj moje pytanie: czy są może jakieś ćwiczenia na wypalenie tej fałdy tłuszczu i czy może dodać jeszcze przed rowem dodatkową porcję L-carnityny ( biorę 1000 mg przed treningiem )?
Czy po prostu czekać spokojnie i dalej wypalać tłuszcz treningami?

Dzięki za wszystko i pozdrawiam !


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 39

Waga: 100

Wzrost: 182

Obwód klatki: 118

Obwód ramienia: 47

Obwód talii: 100

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%

Aktywność w ciągu dnia: praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3 razy w tygodniu, crosstrainer 3 razy w tygobiu, rower codziennie po 1 godzinie

Odżywianie: dieta niskowęglowodanowa

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: żywieniowe - brak, leki - uczulenie na aspirynę

Stan zdrowia: ustabilizowane nadcisnienie

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, siłownia, rower

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Thermo Fat burner, ClenBurexin, L-carnitine, CLA

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: dotychczas nie- od 2 miesięcy niskowęglowodanowa + wysokobiałkowa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Czekać spokojnie. Diety nie powinno się robić za bardzo drastycznej bo osiągnie się efekty odwrotne od oczekiwanych. 200-300 kalorii mniej od swojego zapotrzebowania, w ostatniej fazie redukcji gdzie idzie najciężej zmniejszyć można o 500, ale to i tak max. Wiadomo, przy większych zmianach wagi zmienia się zapotrzebowanie i to trzeba uwzględnić. Tłuszczu nie spala się miejscowo, ale z całego ciała. Jeśli teraz idzie dobrze to dojdzie do momentu kiedy i brzuch fajnie się ukształtuje;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Na sam tluszcz mozesz zastosowac Aerobiczna 6 Weidera napewno cos pomoze.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
w jaki sposób ma niby pomoc?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
jackfantom A6W nie jest na spalanie tłuszczu z brzucha, a na wzmocnienie mięśni. Zresztą ja sam do A6W nie jestem jakoś specjalnie przekonany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1574
Ja dzieki A6W zrzucilem troche obwislej opony wiec uwazam ze jest to odbry zestaw cwiczen ale na kazdego dziala co innego. Oczywiscie bez diety to sie nie obejdzie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zrzuciłeś dietą, a nie a6w

chociaż swoją drogą ostatnio jak znalazłem fotki za małolata,
to brzuch po a6w ładnie nawet wyglądał.
tle że zrzucać "zrzucał" raczej boks 5x tydzień, hiit, aero + dieta, efedryna().


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-03-04 14:52:27

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - dieta - proszę o ocene

Następny temat

Dieta na 65KG Mutant mass + 100% whey protein

WHEY premium