SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie tluszczu-porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Witam..Chcę zrzucic troche tłuszczyku..Codziennie robie AB6W oraz jeżdze rowerkiem 30min 5dni w tygodniu..Nie jem fastfoodów,nie uzywam cukru,pieczywo białe(tylko na sniadanie) jedynie co to na obiad(ziemniaki,kapustka,ew.schabowy)..Chcialbym polaczyc te cwiczenia z siłownia bo mam tluszczyku rowniez na klatce..Nie mam zamiaru stosowac jakies diety bo brak funduszy...Czydobrejest połączenie rowerka+AB6W+siłowni..??Czy przyniesie to jakieś skutki..??.Czy kupowac jakiś spalacz tłuszczu..??..Co najlepiej i w jakis ilosciach wolno pic..??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 72

Wzrost: 172

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: 32cm

Obwód talii: ----

Obwód uda: ----

Obwód łydki: ----

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -----

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: jedynie na w-f

Odżywianie: nie jem fast foodów,

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: nie

Stan zdrowia: zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 5dni w tygodniu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermo speed extreme

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: zobaczy sie

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy odniesiesz skutki to zależy od makrpodziału i kaloryczności diety głównie.
Jest to podstawa.
Dołożenie wysiłku fizycznego na pewno wpłynie pozytywnie na hormony i zwiększenie zapotrzebowania organizmu. Dzięki czemu łatwiej będzie schudnąć.
Powinno jeść się posiłki co 2-3 godziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Czyli jesc posilki co 2-3 godz. nisko kaloryczne..a ja sie zawsze głodziłem myslac ze przyniesie to lepszy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Efekt jojo i problemy zdrowotne.
To jedyne efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Czyli tak codziennie w domu jezdze rowerkiem 30min..Czy bedzie lepszy efekt jak dolącze do tego siłownie 5dni w tygodniu..I czy możesz podac mi przykładowe dania między śniadaniem a obiadem i miedzy obiadem a kolacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening daj teraz na bok a skup się na odzywianiu.
Poczytaj posty innych ludzi, posty podwieszone, artykuły i sam spróbuj wyciągnąć jakieś wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
będą lepsze efekty,
jeżeli to aerobów dodasz siłownię,
zacznij od treningu ACT - dział trening.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 144
Czy moglby ktoś podać przykładowe produkty te co moge jeśc..nie chodzi mi tu o jakieś dania z pstrągiem,czy z oliwkami..chodzi o łatwe i smaczne dania..np.sałatka owocowa itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz wiedzieć jakie produkty co zawierają, znać ich IG.
Jest bardzo wiele przepisów. W dziale odżywianie bywa że ktoś się nimi dzieli możesz poszukać. A pojedyńcze dania możesz wypatrzeć patrząc po dietach innych ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba na lato

Następny temat

Dieta redukcyjna CKD - do sprawdzenia

WHEY premium