SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek siły

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 479

Formularz - Proszę o pomoc

14

Waga

57

Wzrost

164

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

sprint 6 razy w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 128
mam 14 lat rok temu zrobiłam życiówkę na 100m 13.37 ze startu na stary było coraz gorzej sezon skończyłam z wynikiem 13.80. na hali uzyskalam na 60m 8.52 w tym roku już 8.80. co jest ? czy to prze wzrost wagi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Wydaję mi się, że mogłaś za bardzo wyeksploatować swój organizm, może trzeba trochę odpoczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 128
miałam 1 miesiąc przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Jeżeli chodzi o przyrost wagi , jeżeli jest to tkanka tłuszczowa to bardzo możliwe , że jest to przyczyna. Tkanka tłuszczowa to tylko zbędny balast do "targania", nie mówiąc już o sprincie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a ile powinnam mieć % tłuszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szczerze powiem, nie wiem:) Chyba wszystko zależy od wieku, sportu, aktywności itp,itd...Na pewno nie za dużo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8898 Napisanych postów 152312 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199337
skad mamy wiedziec dlaczego pogarszają ci sie wyniki jak nic o tobie nie wiemy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytania na temat treningu FBW

Wheya