SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek masy w hst

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
witam mam pytanie i proszę o pomoc. Robie cykl hst (aktualnie kończę 15) i mam problem, ponieważ spadła mi łapa 2 cm. Suplementacja jaka stosuję to bcaa z activlaba, dietkę trzymam w miarę jak mogę. Mój cel w hst to zrobienie masy przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości. Być może spadek masy wywołało to, że przed hst robiłem trening na masę i brałem kreatynę a teraz jej nie biorę, co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62142
Bardzo możliwe.Kreatyna zatrzymuje wodę i stąd ten spadek.A jak waga i reszta obwodów?Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Przede wszystkim jak z siłą? Też spadała? Podaj też wzrost, wagę i obwód w pasie. Przypuszczam że ubyło ci po prostu wody podskórnej która nagromadziła się w trakcie cyklu. Jeżeli siła jest bez zmian ewentualnie na + to nie ma czym się martwić, bo jeżeli były by to mięśnie do spadek siły był by dość drastyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
wzrost 178cm, waga 81 kg, obwód pasa 88(sporo, ale i tak troszkę spadł), klatka 105cm. Z siła jest tak, że spadła w niedużym stopniu przy maksymalnych ciężarach, waga nie spadła ale łapa obwód łapy owszem, dlatego dziwi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Prawdopopodobnie poprostu woda po cyklu ci zeszła. Lekki spadek siły też czaem wystepuje więc nie ma się czym martwić. Na twoim miejscu bardziej martwił bym się poziomem tłuszczu. Ja przy takim samym wzroście i wadze 82kg mam w pasie 79cm a jestem na masie. Podaj plan jaki teraz robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
natty porównywanie na podstawie kilku wymiaów nie jest miarodajne, to tak jaky oceniac sylwetke na podstawie BMI ;) co to autora tematu, po prostu zeszła woda, poczekaj do konca makrocyklu i powinnobyc ok

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
mierzyłem teraz jeszcze raz pas (nad pempkiem) i mam 92 cm to bardzo dużo i od zawsze mam z tym problem. Plan treningowy jaki stosuję to hst- obecnie jestem na 10. Raz w tygodniu biegam , teraz zacznę dwa razy w tyg i większe dystanse bądź interwały dla poprawy szybkości. Plan na redukcję raczej nie jest dobrym pomysłem bo ogólnie jestem szczupły 35cm w bicu. Jak można zmniejszyć brzuch? proszę o rady. Dodam, że bardzo sporadycznie piję piwo więc na pewno nie to jest przyczyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11950
Podaj dokładną rozpiske planu jaki robisz. 92 cm w tali to strasznie dużo jak na ten wzrost. Jeżeli nie chcesz robić redukcji to chociaż bilans kaloryczny rób na 0 ew. na minimalny plus w treningowe. Zmień interwały na aeroby w dni nie treningowe. Browarów też unikaj jeżeli chcesz zadbać o pas. Co do samego brzucha to nie można zredukować tłuszczu punktowo, także jeżeli chcesz zmniejszyć obwód pasa - redukcja. Podaj wyniki w podsatwowych ćwiczeniach - ławka, przysiad, martwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54
plan jaki stosuję to hst: przysiad, wyciskanie na ławce poziomej, wyciskanie hantli na skosie, podciągnie na drążku nachwytem, wiosłowanie ze sztangą, wyciskanie sztangi zza głowy (czasem robie drugie ćwiczenie na barki), francuz, uginanie ramion z gryfem łamanym, 2 serie ćwiczeń na brzuch np brzuszki i skrętoskłony po 30. Na każde ćwiczenie 2 serie po 10p. na większe grupy mięśniowe 2 ćwiczenia, na mniejsze 1 ćwiczenie. CZasem zmieniam ćwiczenia na inne. Staram się pobiegać 20 min rano w dni nietreningowe. Podstawowe wyniki- wyciskanie na klatkę na ławce poziomej- 80 kg; martwy (nie robiłem na maxa, ale na ostatnia serię brałem ponad stówe), przysiad na ostatnią serię 70kg ale jeszcze cos mocy było delikatnie, na biceps 60kg wezmę na gryfie łamanym. Jeszcze jedno pytanie coi myslicie o 6weidera? do tego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenia klatki i brzucha

Następny temat

domowy trening ogolnorozwojowy

WHEY premium