SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sonbaty, propozycja?

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284
sluchaj eurolen ruszyl ze sprzedaza oleju lnianego (niestety nie prowadza wysylki, a w sklepach nie wszedzie dostepny)
mnoze warto aby pojawil sie w twojej ofercie, mysle ze byloby duze zainteresowanie, pomysl prosze.

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mysle ze przez 3tyg date waznosci - bo tyle zachowuje swe cenne wartosci to przez to nie przejdzie, bo zanim trafi do Sonbatego, zanim ktos kupi, zanim zostanie wyslane....

aha Sonbaty, a jak bedzie z ostrowia ? jjuz jest w hurcie taniej niz w detalu, za 14kg worek sie placisz 22zl/kg, bedzie cos z tego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DLA DEALEROW TO SREDNI BIZNES PANOWIE

DLA POROWNANIA TU ZAROBISZ LEDWIE PARE ZL
A NA NP OLIMPIE SPOKOJNIE 50ZŁ NA PRODUKCIE

WIDOMO ZE TO BIZNES I PATRZAC ZE STRONY SONBATEGO WARTO SPRZEDAWAC TO CO
SIE OPLACA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ja tam Eurolen kupowałem wysyłkowo - bez problemu i to ładnych pare miechów temu

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jeśli chodzi o olej lniany to w zasadzie nie ma takiej możliwości.
Bardzo małe grono byłby tym zainteresowane.
Natomiast z Ostrowią jest inaczej, być może będzie w sklepie.
Ja staram się mieć generalnie wszystko, i to na czym zarabiam 50 zł i to na czym zarabiam 10 zł

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2005-06-28 14:20:50

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 386 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13284
"stary" eurolen mial wysylke, a nowy na obecna chwile juz nie, termin waznosci w.g producenta do 3 miesiecy (telefonicznie mnie informowano, ze robili badania i jezeli jest dobrze przechowywany, to tyle wytrzyma).
co do przechowywania w sklepie, z tego co wiem eurolen rozprowadza olej raz albo dwa razy w tygodniu do sklepow w polsce (niewszedzie niestety) , wiec moglbys zrobic opcje, ze trzeba czekac na wysylke do tygodnia czasu. dzieki temu zawsze bys mial swierzy towar i niezalegalby ci na magazynie (zamawialbys od producenta tyle ile akurat ty masz zamowien.
coz, ja bym napewno u ciebie kupowal.

jak mowil Zagloba, bo cztery sa dzialania w arytmetyce
mnozyc dochodow firm odzywkowych nie musicie ...
dzielic sie z nimi swoimi pieniedzmi nie potrzebujecie
dodawac sami potraficie
a odiac sobie nie pozwalajcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
Sonbaty -> to kiedy bedziesz mial ostrowie ? i za ile, oby jak najszybciej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
W przypadku oleju lnianego to chodzi głównie o to, że nie jest to produkt który w sklepie z odżywkami będzie się sprzedawał.
Jest mnóstwo produktów które jak wchodziły to było duże zainteresowanie forumowiczów (ALA, MCT), natomiast teraz mało kto to kupuje.
A jeśli chodzi o Ostrowię to powinienem coś wiedzieć do końca tego tygodnia.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vitalmax whey protein

Następny temat

Activita - tribuactiv B6 90 kaps ?

WHEY premium