SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sokpomarańczowy // REDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie siedzę jedząc lody z myślą, że pewnie za godzinę będe miał wyrzuty sumienia i przyszedł mi do głowy pomysł ze pora zrobić tą redukcje porządnie a nie 3-4 dni diety motywacji a potem 2-3 dni cheatowania...

Coś o mnie ?
Waga:76-77kg/Wzrost 178-180cm

Jestem Bartek mam 20 lat i mieszkam w Olsztynie, od małego miałem nadwagę, lecz udało mi się zrzucić z 86kg do 73-4kg, teraz trochę masy wpadło i jest 77kg z obawy przed powrotem do starej wagi postanowiłem podzielić się z wami moimi poczynaniami

Trening ???
Kiedyś grałem w basket(klasa sportowa)... na siłownie śmigam może dwa lata już robiąc to z "głowa"( przynajmniej tak mi się wydaje)

Mam zamiar opierać sie na treningu push/pull/off/push/pull/off/off bazując na obciązeniu przy którym moge wykonać 6-10 powtórzeń.
+ cardio po treningu 30 minut i w dni dnt tylko w niedziele totalny off

Dieta hmm ??
Planuje zacząć od poziomu 2200-2300 kalorii , licząc moje zapotrzeobwanie by utrzymać wage wyszło 2800 BTW rozkladam następująco
B:35%-192g W:45%-247g T:50g większość ww bede spożywał w porze sniadaniowej , przed i po treningowej z racji z tego że jestem zwolennikiem celowania w makro bede jadał różnie czasami 6,5 posiłków a czasami 3-4 , zależnie jak mi czas na to pozwoli i apetyt oczywiście bazując na pełnowartościowych produktach.

Cele:?????????
Moim celem jest zejście do 72-3 kilogramów zobaczymy jak to będzie się prezentować. Planuje to osiągnąć do pazdziernika potem może lekka masa zobaczymy :) jak mi to wyjdzie .. stawiam na jakość




Fotki jakieś wstawię na dniach.. Zachęcam do śledzenia , udzielania porad, uwag odnośnie treningu i diety.. No cóż koniec cheatowania pora zrobić coś z tym fatem lecimy od jutra z dieta+cardio a na siłownie od poniedziałku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.myfitnesspal.com/sokpomaranczowy jak ktoś korzysta to dodawać : )

zapomniałem wspomniec o suplach, obecnie tylko białko wedle potrzeb może potem kupie jakiś pre-workout w celach motywacyjnych:)

Zmieniony przez - sokpomarańczowy w dniu 2013-08-03 19:40:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Witam Olsztyniaka ;) Jesteś pewny, że jest sens redukować ? Waga wydaje się mała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masa przyjdzie jak się ogarnę, zrzuce te 4-5 kilo, wejde w "tryb treningów" i diete ustabilizuje bo ostatnie tygodnie to jakis koszmar :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Wpis dla powiadomek Pokaż zdjęcie sylwetki, bo liczby nie przemawiają za redukcją Sylwetka to we wrześniu dopiero
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy

Następny temat

Prośba o radę

WHEY premium