SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

soki do picia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1653
Czy picie soków w ciągu dnia jest dobrym sposobem aby uzyskac trochę węglowodanów do diety? jest to fruktoza i to jeszcze po przeróbce więc jest to dość prostu cukier ale jeśli nie łapie łatwo tłuczu to mogę pic je w ciągu dnia? Domyślam się że po treningu to jest to nawet wskazane aby uzupełnić glikogen.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Hehe wiesz nawet nie zwróciłam uwagi przy następnej reglamie zobacze czy rzeczywiście nie mówią w litrze czego

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiadomo nikt ci nie zabroni pić soków...jak sam napisałeś zawierają cukry proste itp...ale jak nie łapiesz fatu to od czasu do czasu czemu nie...a po treningu są o wiele lepsze źródła uzupełnienia glikogenu

-carbo
-glukoza
-miód
-wafle ryżowe

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jesli sam sobie wyciskasz te soki to ok



większość soków zawiera jednak .. cukier

niestety



ps moge sie mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
soki jak musisz to w godzinach około treningowych i z umiarem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
wielowarzywne są OK

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
w temacie soków - jaka firma najpewniejsza? tzn. chodzi, żeby to co pije było sokiem (mozliwie maksymalnie) naturalnym, a nie zlepkiem sztucznego ścierwa

konkretnie chodzi o sok grejpfrutowy

jak widzicie soki z Biedronki/Lidla?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
źle widzimy....najlepiej własne owoce / warzywa i z nich robić sobie sok....prawda jest taka że te wszystkie soki z biedronki itp są z dodatkiem cukrów i ile w nich jest owoców to nikt nie wie tak naprawde
pewnie nie raz jadło wam się jakiś tani ketchup za 1.30zł więc czuć było ile tam tych pomidorów było


kiedyś oglądałem program w telewizji i mówili o pewnej produkcji soków że firma w której one powstawały nie miała żadnych odpadów owoców...więc z czego są te soki ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2911
a jeśli chodzi o soki kubusie pysie i tym podobne-po treningu moga byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
a ja mam pytanie bo ostatnio kupiłem sok buraczany (65% soku z buraków, 25% soku z jabłek i 10% z innych warzyw), pisze że nie zawiera cukru. Czy można go pić, zamiast jedzenia warzyw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
właśnie, nie wiadomo na ile okreslenie "sok" pasuje do tych napojów, a już "100%" - śmiech na sali

a orientacyjna cena jednego grejpfruta?

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pysie , kubusie itp to już najlepiej widze w swoich oczach i czasami można chlupnąć sobie....lepiej PRZED niż PO treningu

ten sok z buraków możesz pić ale napewno nie kosztem nie jedzenia warzyw / owoców

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk w sosie własnym z OMEGA3

Następny temat

ocena ładowania

WHEY premium