SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

soja !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Skalar. za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2643 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24308

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1827
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2643 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24308

na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1827
...
Napisał(a)
Znawca

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 237
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Serwatka