SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smieja sie na silce co robic ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 260
Siemanko. Chodze na silownie od 2 miesiecy. Jestem ekto xd. Jak wiexie ciezko mi przybrac na masie. Przyrosty sa okolo 3cm w obwodach. Kilogramy rosna. Ogolnie jestem z siebie dumny. POWOLI sie rozrastam i wgl. No ale jak to na silowni.. nie wiadomo na jakich ludzi trafic. Jedni cwicza 15lat kolejni 2 lata.. ja cwicze 2 miechy. Sam z siebie jestem dumny no ale innym to nie pasuje. Obgaduja mnie za plecami. Podteksty i wgl. Miec wyj..... po calosci czy co ? Jak sadzicie moim zdaniem kazdy od czegos zaczynal wiec nwm dlaczego oni sie smieja.. jest to dosc wkurzajace. Chrzanic ich i robic swoje i sie rozrastac czy co ? Jak sadzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Może ćwiczysz tak, że mają powody do śmiechu?

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 625 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17815
moze masz jakas bajeczną technike cwiczen i temu sie smieja , niekoniecznie im chodzi np o twoja sylwetke, nie przejmuj sie tym , rob swoje i daz do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
coś sobie wkręcasz, bo na siłce jeszcze nie widziałem by ktoś z kogoś się śmiał, pewnie jakieś leszcze to są, bo tzw koksy to są najlepsi kolesie na siłce, zawsze pomagają. No i może jakieś dziwne wygibasy robisz że się śmieją, typu
http://www.youtube.com/embed/lQAVWn3eZ7U
http://www.youtube.com/embed/wuLD-IPV9QQ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
jezeli nie tworzysz swojej techniki, a ci ludzie sa ci obcy, to czym sie przejmowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Santiago92
jezeli nie tworzysz swojej techniki, a ci ludzie sa ci obcy, to czym sie przejmowac?


Co ciekawe jest bardzo dużo osób, które się właśnie przejmują.
Sam mam niewytrenowanego znajomego, którego jednym z głównych powodów braku motywacji i chęci do ćwiczeń siłowych, była właśnie obecność "już napakowanych" w siłowni - którzy na niego mieli się niby krzywo patrzeć. Trochę czasu zajęło mi wytłumaczenie tego i w końcu udało się mu przełamać. Jednak - jak zobaczył swoje możliwości (nie mógł zrobić przysiadu z samym 20-kilogramowym gryfem), a wymęczyła go sama nauka techniki prowadzenia nóg i postawy - to uciekał w kąt, mimo, iż kompletnie nikt na niego krzywo nie patrzył :)

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja się z bratem śmiejemy z jednego kolesia, chodzi 15 lat a wygląda jakby nie trenował

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
anubis84
Ja się z bratem śmiejemy z jednego kolesia, chodzi 15 lat a wygląda jakby nie trenował


Bo nie chce mieć problemu ze znalezieniem sobie koszuli i spodni

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja się śmieje z koksów szerokich jak ściana jak robią ćwierć przysiad moim ciężarem na rozgrzewke, lub (bo jest jeden taki fajny rack do przysiadów z regulowanymi zabezpieczeniami i wysokością z której zdejmujesz sztange) podchodzą i się pytają czy mogą dołączyć i wymiękają przy 100kg . Sam pro nie jestem, ba nawet dobry nie jestem , ale nigdy nie zdarzyło mi się śmiać ze swieżaków , a nawet starałem się im pomóc jak widziałem koci grzbiet przy martwym jak łuk triumfalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 184 Napisanych postów 8326 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40803
zawsze możesz przyj**ac im hantlem w łeb
a skąd wiesz ze smieja sie z Ciebie??moze opowiadaja sobie dowcipy hehe.
cwicz a nie patrz na innych,jak czegos nie wiesz to zagadaj do kogoś ogarnietego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja już dostałem kiedyś talerzem, koleś sobie dziesiątki na gryf założył, zakręcił zaciski i zaczął skręty tułowia robić no i zacisk nie wytrzymał i sru dostałem talerzykiem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie treningu

Następny temat

Ból w przedramionach

WHEY premium