SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smaczne posiłki, jak przygotować

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
Siemka. Jak w temacie, każdy z nas ma jakąś dietkę i musi często jeść konkretne produkty typu: ser biały, kurczak, indyk, rybki, jajka, owsianka.. i wiele innych. Wiadomo to jest dobre jedzonko :D ale.. Po miesiącu czy dwóch zaczyna się robić mdłe i posiłki stają się męczące. Założyłem ten temat żebyśmy mogli dzielić naszymi sposobami na przygotowanie pewnych rzeczy aby nam wszystkim jadło się smaczniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 356
Skerx
No to urozmaicaj dietę.

Białko trzeba dostarczyć, ale ilośc produktów i sposobów ich obróbki jest taka, że bez znudzenia można się żywić.

No chyba, że ktoś przez 5 miesięcy je twaróg na kolacje z oliwą, a rano wpycha w siebie owsiankę non stop - to się nie dziwie, ja bym rzygał po 3 dniach.
To może podziel się swoją wiedzą i napisz coś od siebie;>?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
Mój sposób na ser biały to: 250g chudego sera, 300 ml mleka, banan, cukier lub miód i wszystko razem zmiksować. Nie zatyka jak sam ser, jest smaczne i szybko wypija nawet jak zaczyna być mdłe po dłuższym czasie stosowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Od tego jest cały dział z przepisami: Kuchnia SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
ale mi nie chodzi o przepis na danie, tylko o sposoby na radzenie sobie z poprawą zjadliwości niektórych produktów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 356
Płatki owsiane zalać wodą i przykryć żeby nasiąkły, dać je do miksera wlać tam mleko dodać kakao, rodzynki, owoce suszone tez można i zmiksować polecam wygolę nie czuć płatków owsianych, tylko trzeba dobrze dobrać płatki/mleko żeby nie było za gęste, wiem że źle robiłem i może to śmieszne ale twaróg z kiełbasa bardzo fajnie wchodzi ];D

Zmieniony przez - ziomeek9319 w dniu 2013-02-20 18:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
no spoko motyw, ale co do sera i kiełbasy jesteś hardcorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
Ja np. do twarogu, płatków itp. dodaje czasem dżem . Sam twaróg czasem wrzucam do miski, dolewam mleka, dosypuje trochę cukru i mam taki gziczek . Ostatnio jak nie mogłem wchłonąć ryżu to dałem ketchup i poszło ... Lubie też utrzeć na tarce marchew z jabłkiem dodać np. otręby + białko i mam zarąbisty ostatni posiłek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4120
Jak nie masz redukcji to do twarogu możesz dać mleko + 2/3 łyżki dżemu i zmiksować,. Bardzo smaczne;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
zmiksować polecam wygolę nie czuć płatków owsianych,

Ja nie rozumiem tylko idei jedzenia czegokolwiek, co komus nie smakuje.

Nie smakuje - to nie jedz, proste.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 316
Ale trzeba jakoś dostarczyć białka. Tu nie chodzi o to, ze komuś cos nie smakuje ale o to ze się to komuś przejadło od ciągłego jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
No to urozmaicaj dietę.

Białko trzeba dostarczyć, ale ilośc produktów i sposobów ich obróbki jest taka, że bez znudzenia można się żywić.

No chyba, że ktoś przez 5 miesięcy je twaróg na kolacje z oliwą, a rano wpycha w siebie owsiankę non stop - to się nie dziwie, ja bym rzygał po 3 dniach.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na co diete ?

Następny temat

Dni nie treningowe. Trening na worku

WHEY premium