SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smaczna oliwa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
zaryzykowalem i kupilem oliwe EXTRA VIRGIN melissy. wczesniej pilem oliwe z pestek winogron zucchi - mala roznica .

braki w diecie w tluszcze uzupelniam pijac oliwe (lyzka stolowa do jakiegos posilku).

no fajnie, niby ta oliwa najlepsza, jak mi to powiedzial Rothen . najlepsza... byc moze ale tylko pod wzgledem skladu! jak wzielem tego lyzke do buzi to myslalem, ze sie pozygam
zaczelo mnie piec gardlo, a i smak raczej taki raczej nieciekawy.

no i teraz to cudowne pytanie, na ktore tak czekaliscie .

jaka oliwa z oliwek jest smaczna? tak zeby dalo sie ja pic?
a moze wszystkie sa takie wstretne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ale czyści mnie nieco... ważne ze działą i na bank jeden z elementow dlaczego zaczeła mi isć powoli waga w końcu
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
sa takie bez smakowe jak oleje ale one to sa mieszanki tej z pierszego tłoczenia z rafinowana itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
O ****a . Też ostatnio taką kupiłem, wcześniej piłem inne extra virgine i w smaku były podobne, ale ta wali jak stary olej z silnika zmieszany z spaloną gumą .Rothen ma chyba drewniany język jak tego nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
bo tak smakuaj extra vergin oliwy ,dlatego doadajcie je do warzyw i salte,serow,tunczyka,mies,shekow co by zabic ten syfiasty smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ja ostatnio kupilam olive extra virgin o smaku delikatnym,,,,,calkiem fajna ale i tak lyzka bym nie pila:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
quazar jak wiem jak samuje oliwa piłem juz chyba z sześciu różnych firm i smaki były podobne czasem ostrzejesze czasem nie, ale ta wali niemiłosiernie, musiałbyś sam spróbwoać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ale nei rozumeisz sa smaokowe oliwy o smaku chili ,cytryny,pomarancza,truffli i kij wie czego one sa pyszne bo normalne sa nei do wypicia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
wogole to po co pic jak mozna ja zmieszac:) jak mam dodac 2 lyzeczki do 200g sera bialego to sypie duzo soli i jest znosne:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
a ja se kupilem oliwe w biedronce
pisze ze extra dziewica, smak ma znośny.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Goccia doro i salvadori, z tych w miare tanich one moim zdaniem maja dobry smak. A pieczenie w gardle zalezy od sposobu picia

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

wątróbka??

WHEY premium