SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

slabe libido

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 377
Witam wszystkich pisalem juz tutaj ale problem nadal nierozwiazany
Około 8 miesiecy temu zrobilem jedna z najglupszych rzeczy w swoim zyciu. Nie majac zadnej wiedzy na temat hormonow/SAA wypilem butelke megace w celu zwiekszenia masy. Do dzis uwazam ze poped nie wrocil do dawnej formy. Jajka Sa skurczone do dzis. miewam problemy z utrzymaniem wzwodu.nie mam prawie w ogole porannych erekcji. Nie odczuwam rowniez tak duzego podniecenia jak przedtem. Moje wyniki to
Prolaktyna: 3-25 mój wynik: 9,4
Testosteron: 2,5-10,6 mój wynik: 7,88
Estrogen: 0-62 mój wynik: 10,6

Od 3 tyg stosuje cynk magnez wit b6 Zen szen oraz tribusteron 90 z olimpu-poprawa niska.
Co robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 379
Zmien babe, bo badania masz w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 105
ogolnie polecal bym TEST CORE wydaje mi sie ze podnosi maksymalnie libido ale zalezy co na kogo jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5147
Napisz coś więcej o sobie i o cyklu ankieta działu

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 377
W mosznie wokol jednego jadra uzbierala mi sie woda wlasnie Po megace powiedzial mi to urolog. Pomadto podczas wytrysku moszna Na prawym jadrze jest o wiele grubsza niz na lewym I to tez mine niepokoi
1. WIEK: 19
2. WAGA: 83
3. WZROST: 195
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 116
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 6g/kg
-tłuszcz: 1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do chudniecia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 85
-martwy ciąg: 70
-przysiad: 70

Zmieniony przez - kaszmir512 w dniu 2014-06-27 22:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5147
Teraz dopiero doczytałem megace to nie saa temat raczej nie do tego działu idź do lekarza i nie mów nic o megace zobaczysz że zmieni diagnozę większości lekarzy szuka prostych rozwiązań nie koniecznie własciwych

Zmieniony przez - wodan1313 w dniu 2014-06-27 22:19:46

"Najważniejsze w życiu jest stanąć twarzą w twarz ze swoim największym wrogiem, ujrzeć jego krew wsiąkającą w ziemie i usłyszeć lament jego kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31361 Napisanych postów 268928 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358483
a czego się spodziewałeś? ZMA to chyba na poprawę snu a TT to placebo

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 650 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20866
megace jak najbardziej zalicza się do SAA, Megestrol jest syntetycznym żeńskim hormonem należącym do grupy progestagenów, zbadaj jeszcze poziom progesteronu kolego i wrzuć wynik, pomocna mogłaby być w twoim przypadku terapia jakąś pochodną DHT, choć od ostatniego podania minęło już 8 miesięcy więc powinno być lepiej, no i udaj się do dobrego urologa i zrób usg jąder

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2014-06-28 10:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 502 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2429
Proviron po tabletce na dzień/30dni

'Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli ratowac sie tym provironem? Dodam ze mam swiezo 19 lat. Wiekszej krzywdy sobie tym nie zrobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31361 Napisanych postów 268928 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358483
provi w dawce 25-50 mg z rana by mogło fajnie zadziałac

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dobór dopingu.

Następny temat

Salbutamol-clen

Fruzelina