SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skurcz mięśnia podczas iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
witam , mam taki dziwny problem ... kilka dni temu robiłem sobie drugiego strzała omki w udo .. problem polega na tym , Że zarówno w prawym udzie jak i w lewym podczas wbijania igły ( 6 x 25mm) nastąpił skurcz mięśnia .. jest to mój pierwszy cykl omy , bólu raczej nie było , pisze raczej bo podczas robienia shota troche się stresuje wydaje mi się , że trafiam nieszczęśliwie na nerw ,ale przecież byłby to ogromny ból dodam ,że moi koledzy nigdy się z czymś takim nie spotkali .. prosze o jakieś rady wskazówki , bo niewiem zbyt ocb
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
mmoze spruboj magnez i potas brac, bo te skurcze moga byc od braku tych skladnikow min. a poztym przy ciezkim wysilku fizycznym zapotrzebowanie rosnie, wiec zabezpiecz sie w magnez i potas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Zdarza sie nawet najgorszym
Skurcz w udzie normalna rzecz.
BTW Igle masz troche krotka...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
bywa... wyciagnij 1cm i wbij pod innym katem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
wystarczy rozluźnić noge

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 762
noga jest całkowicie luźna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zdarza się.To mało przyjemne uczucie,ale nie zauważyłem niepokojących następstw tej sytuacji.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-07-12 18:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
wbić głębiej wystarczy, przechodzi ból nei trzeba zmieniać igły sok wchodzi

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
W tym sporcie trzeba byc twardym. Ale bez przesady bo igla nie wejdzie.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
ja jak mam taki dylemat to wciskam sok w to miejsce gdzie igla doszła chyba ze weszla tylko jakieś 2 centy to wyjmuje i wbijam w druga nogę

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 470
a ankieta w profilu aktualna? bo jak tak to ty do dzialu odzywianie i trening dla poczatkujacych przyjacielu a nie do doping pogon moze tego olka i kup sobie ganiera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl podobno Arnolda taka ciekawostka

Następny temat

jak to rozpisac??

WHEY premium