SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

skrecona kostka- staw skokowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3
Witam podczas schodzenia ze schodka omskla mi sie noga , uslyszalam tylko glosne chrupniecie, w okolicy kostki, teraz po pol godziny nie moge stac i boli mnie wszystko oprocz palcow i piety a noga jest bardzo goraca czy w takim przypadu to zwichniecie? oraz czy mam sie udac z tym do szpitala czy rodzinnego> poniewaz pierwszy raz w zyciu spotyka mnie cos takiego bo do tej pory nie mialam nic zlamanego czy zwichnietego

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 1971 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15859
Od razu udaj się do szpitala na oddział ratunkowy i nie czekaj. Tym bardziej, że nie możesz ustać i usłyszałaś odgłos chrupnięcia . Na miejscu będziesz miała prześwietlenie RTG i się dowiesz czy jest to tylko zwichnięcie czy może coś poważniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1824 Napisanych postów 47991 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485105
i jak byłaś ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolagen

Następny temat

Zlamanie 4 i 5 kosci srodrecza

;