SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skręcenie kolana z odpryskiem kosci piszczelowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Witam, w sobote w zeszlym tygodniu mialam wypadek i skrecilam kolano . Na zdjeciu okazalo sie ze mam odprysk kosci piszczelowej (po zew strnie). Najprawdopodobniej odprysk jest w miejscu przyczepu miesnia. Lekarze jak na razie zjeli sie odpryskiem, tzn wsadzili mi noge w szyny. Jak na razie 3 tygodnie do nastepnej kontroli i zobaczymy, jak sie nie zacznie zrastac to bede forsowac sruby. Moje pytanie jest nastepujace, czy ktos wie cokolwiek na temat zestawu cwiczen izometrycznych, ktore moge wykonywac bedac w tych szynach? Chcialabym jak najszybciej mimo wszystko wrocic do pelnej sprawnosci. Wiem, ze takowe moge wykonywac - rozmawialam z chirurgiem, tylko nie powiedzial mi jakie :) Moze ktos wie o jakiejs stronie netowej lub moglby mi konkretnie powiedziec jakie cwiczenia moge wykonywac no i jak je wykonywac.
Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Moglbys dokladnie opisac wypadek?? Ja tez mialem skrecone kolano ale bez odprysku i mam naderwane ACL najlepiej by bylo jakbys sie udal do specjalisty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozjaśnianie włosów

Następny temat

KROSTY/TRĄDZIK?

Wiecej