SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skręcenie??? stawu kolanowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
POstanowiłem zinwestowac w swój sprzet

i wreszcie kupiłem sobie porządny rower tzn w sumie tamte które wcześnie miałem były tez niezłe tylko cholernie ciężkie

ten jest lekki jak piórko można go spokojnie dłuższy czas jednym palcem trzymać przejechałem sobie 25 km (od giełdy do mniesca gdzie się chwilo zatrzymuję) i wszystko super mknie jak rakieta czas lepszy niż czas autobusu

ale późnije sie przeprałem w ubranko sportowe i wyszedłem sobie na pierszy trening i podczas ostrego startu przyzwyczajody do wagi poprzednich rowerów stanąłem na pedałach zacząlem kręcić i wychyliłem sie do przedu i to był płąd rower stanął na przednim kole a nastepnie przewrócił się do górky kołami razem ze mną w dodatku upadając jakoś nieszczęsliwie podwineła mi sie prawa noga i cos sie stało ze stawem kolanowym natychmiast udałem sie do mieszkania wtarłem w kolano i kostę jakąs maćś z salicylanami i załozyłem na oba stawy bandaże elastyczne

tylko jest teraz mały problem kiedy wstaje bez czasmi kolano ucieka mi na zewnatrz robi taki myk i jest impuls bólu o srednim natezeniu

sklepy sportowe juz zamkniete więc nie moge kupic sobie usztywniacza na staw do ortopedy moge isc dopiero w poniedziałem

czy może mi ktos pomóc moż zna ktos jakies domowe sposoby na to albo jakies mniej domowe może ktos miał to samo

może sa jakies specyfiki na to juz sam nie wiem

acha i jeszcze łyknąłem glukozamine na wszelki wypadek

prosze pomóżcie mojemu kolanu
................................

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
maść przeciwbólowa/przeciwzapalna np fastum, neproxen itp
i wizyta u lekarza on najlepiej powie ci co Ci jest bo może to byc wszystko od lekkiego złamania, pęknięcia po skręcenie albo zerwanie jakiegoś ścięgna

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbit White

Następny temat

Co na potencje???

WHEY premium