SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skolioza i pas

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
Mam takie pytanie czy kupowac pas juz na poczatku swojej przygody z silownia jezeli mam skolioze ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
tutaj kwestia zdecydowanie zbyt skomplikowana

skonsultuj z lekarzem czy możesz ćwiczyć i czy powinieneś w ogóle ćwiczyć siłowo

najważniejsza opinia lekarza

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
bylem u lekarza rok ale nie pytalem sie dokladnie o cwiczenia i wogole mowil zebym nie cwiczyl takich cwiczen ktore obciazaja kregoslup i dal mi wtedy cwiczneia rozciagajace sklony i wogole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to wpadnij jeszcze raz ale do lekarza sportowego.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-06 01:49:17

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
nie mam jak pioniewaz nie ma w poblizu lekarza sportowego dlatego pytam sie was .. chyba jednak zaryzykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeśli zdrowie jest dla Ciebie tak mało warte to sobie ryzykuj.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
no to gdzie mam isc ?? jezeli w poblizu nie ma takiego lekarza .. chcialbym dodac ze jezeli pracuje gdzies gdzie podnosze jakies ciezary nie koniecznie az tak strasznie ciezkie to mnie bola plecy pozniej tzn chyba to jest kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
skąd jesteś?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
z bieszczad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
w woj. podkarpackim masz sporo gab. medycyny sportowej

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Medycyna-sportowa/Podkarpackie/D56,W18,20,1.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4360
no jest w sumie dosyc blisko .. ale slyszalem tutaj na forum ze cwiczenia pomagaja nawet w skoliozie i niewiem co robic wlasnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej??

Następny temat

FBW do oceny!

WHEY premium