SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skok wzwyż - ćwiczenia na wyskok

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
mam 14 lat, waze 67kg i mam 175cm. wzwyż mój rekord to 140cm. chcialbym to poprawic. napiszecie mi jakies cwiczenia na wyższe skakanie, przedewszystkim na wyskok ale tez na inne elementy.
jesli do ulozenia cwiczen to sie przyda to mam: 2 hantle 3kg, obciazniki na nogi i rece 3kg, drazek do podciagania i duzo checi. jesli jeszcze potrzebne jakies info to piszcie co. z gory dzieki
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Odłóż obciazniki po pierwsze. Rob przysiady z hantlami, jakies wykroki duzo podskakuj do klatki, pocwicz takze szybkosc bo to tez sie liczy.
3

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
czemu obciążniki odłożyć? przeciez z nimi bedzie ciezej cwiczyc
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2458
zjedziesz sobie stawy kolanowe. Na obciążniki jeszcze za wczesnie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Uwierz mi, przebieglem sie raz w obciaznikach i nie moglem biegac miesiac... Lepiej wykonac wiecej a bez obciazenia wiem to z wlasnego doswiadczenia.
2

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
ok. dzieki za rade w sprawie obciaznikow ale ja nie mialem zamiaru w nich biegac tylko skakac a jakies jeszcze cwiczenia mozecie napisac?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Jak bedziesz skakał w obciążnikach to nawet jak cie nie beda bolec w najblizszym czasie to odlozy sie to na czas pozniejszy i za rok-dwa-trzy jak twoi koledzy beda biegac za pilka ty bedziesz masował kolana zeby tak nie bolały

te lekkie hantelki w ręce i rób wykroki najpierw na jedna noge potem na druga (jak nie wiesz dokladnie jakie to poszukaj w goglach)

pocwicz technike i zamach przy wyskoku z jednej nogi, np. doskakuj z rozbiegu do jakiegos wysokiego dla ciebie punktu, pare razy przerwa i znow.

sprinty rób, np. 50m na maxa i wracasz powoli marszem, chwile odpoczniesz i znów i tak kilka razy.

pred wszystkim rozgrzewka oczywiscie.
powodzenia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
wykroki, wstepowanie
oba cwiczenia mozna robic rowniez w opacji dynamicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
opacji dynamicznej ? ja nie rozumiem, wiec 14letni kolega tez chyba nie bedzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no wstepowanie z wyskokiem i zmiana nogi - znane cwiczenie z air alert czy innych super dunkow
i wykroki:


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program do prowadzenia statystyk

Następny temat

Jordan, wzrost-ćwiczenia i rozciąganie.

WHEY premium