SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skasowany artykuł - odchudzanie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Witam
Drodzy Kochani Moderatorzy
Przed chwilą dostałam nie co innego, ale taki właśnie liścik: (cytuję):
Witaj koma11,

Twoja wypowiedź naruszyła Pkt4 regulaminu i została usunięta.

Temat artykułu - Fatalny fatburner
Twoja wypowiedź:
----------
Odchudzamy się ze znajoma już jakiś czas. Koleżanka postanowiła wspomóc czymś odchudzanie i zakupiła 'Fatburner' Olimpu. Niestety, zamiast schudnąć...
Kłopot w tym że w/w środek nadaje się raczej dla osób chcących nie tylko spalić tłuszcz ale i podbić masę - lizyna w kombinacji z innymi białkami - o tym mówię. My chcemy wspomóc konkretną redukcję wagi, ale przy stosunkowo dużej masie mięśniowej(ok. 29 kg) nie zamierzamy jej zmieniać ani na + ani na -.
Jakie supliczki zakupić żeby się drugi raz nie 'wkopać'?
Kumpela chciała CLA, ale odradziłam jej ze względu na to, że CLA też buduje masę mięśni, aczkolwiek 1:1. Stanęłoby na L-karnitynie, ale z czym - i czy w ogóle?
Pomóżcie
Aha: zieloną herbatę pijemy w ogromnych ilościach od lat. Wystarczy.

Zmieniony przez - koma11 w dniu 2010-02-16 02:56:47
----------
To dalej mnie za to niepokoi:

Radzimy dokładnie przeczytać regulamin.
Za kolejne przejawy lekceważenia praw panujących
na forum możesz zostać dotkliwiej ukarany.
Jeśli uważasz, że kara była niesłuszna
napisz do [email protected]
(koniec cytatu)

Mój komment: Przede wszystkim z góry mówię: nie chcieliśmy zrobić firmie Olimp żadnej antyreklamy. Chodziło o możliwość wglądu w skład preparatu, który po odrobinie uwagi świadczy o innym przeznaczeniu produktu niż to, dla którego został kupiony. Aminokwasy zawarte w tym produkcie mają działanie anaboliczne, używa się ich w hodowli np. świń i jest to preparat używany "na rzeźbę" . Nie widzę zatem powodów do robienia awantury. Po prostu szukaliśmy produktu który lepiej by spełniał oczekiwania. Taką odpowiedź dostaliśmy, i ...ok.

Dlaczego artykuł został skasowany? Uprzejmie proszę o wyłuszczenie sprawy.

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytaj regulamin działu odchudzanie. Nie wypełniasz ankiety to raz. Nie stosujesz się do zaleceń i nie pytasz w temacie podwieszonym o suplach to dwa. I to są powody dla których wypowiedź została usunięta.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Aha.

Temat brzmi : Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia, porady. Wydawał mi się odpowiedni.


Ta nawiasem mówiąc - ankiety za koleżankę wypełniać nie będę, bo nie w temacie jestem,ona musi sama... a ja nie mam do swojej dietki zastrzeżeń. Chodziło tylko o nazwę suplementu, który wśrod wielu innych umknął uwadze. Notabene - w zyciu nie szukałabym spalacza tłuszczu pod nazwą zaczynajacą się na ' animal'. Postawiłabym raczej na coś w rodzaju fat+burner...
I to tyle...

Dzieki, coś sie wyjaśniło

Zmieniony przez - koma11 w dniu 2010-03-06 19:51:15

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONTO ZBANOWANE ZA DARMO !!!

Następny temat

prosze o usuniecie tematu

WHEY premium