SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skakanie i dzwięki w brzuchu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
od kilku dni czuje dziwne jakby "kopania" w brzuchu oraz bąbelki, burczenie, stukanie. Żyję w dość sporym stresie , czy to może być przyczyna? te skakania od wewnątrz są w różnyh miejscach, pod zebrami, koło pępka, jakby kurcze mięśni lub silniejszy puls.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witaj, czy występują przy tym jakieś problemy z wypróżnianiem zaparcia, biegunki ? Zmieniłaś w ostanim czasie sposób odżywiania? Stres jak najbardziej może wpływać na funkcjonowanie narządów wewnętrznych ale przyczyn może być dużo więcej także wymaga to diagnostyki. Byłaś u lekarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
biegunki nie, zaparcia przejściowe, ale nie boli, czasem kłuje mnie po lewej stronie , nie wiem czy to jajnik czy również jelita. słysze burczenie, pluskanie, i co jakiś czas taki puls . Fakt jem nieregularnie, ale pierwszy raz aż tak odczuwam i słyszę jak pracuje mój brzuch
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Ustabilizuj tryb życia - głównie odżywianie. Popracuj nad psychiką żeby wyeliminować czynniki stresogenne. Stan się poprawi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
najbardziej zaskakuję mnie te jakby napięcia mięśni które odczuwam z zewnątrz, jak kopniaki dziecka często są w okolicach żeber na zmiane z jazgotem wnętrzności, mimo odczucia bąbelków przesuwających się w strone odbytu nie mam również "wiatrów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Zawsze możesz zgłosić się do gastroenterologa.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
nie czuje bólu, skurczy.. tak musze udać się do lekarza, ale im bardziej sie skupiam na tym tym bardziej się boję. Ostatni czuje jakbym caly czas była spięta, bała się. brzuch skacze, steka , burczy a mnie jeszcze bardziej to wprawia w lęk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Psychika zaczyna płatać figla.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
A jakies inne problemy zdrowotne poza wspomianymi występują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
nie, miałam stwierdzoną helikobakterię wiosną, ale leczyłam. a tak to nic nie miałam nigdy. leża puls widoczny, słysze bulgot , czuje takie jakby pulsy miesni, chyba ze to jelita tak wypychaja punktowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Sprawdź w teście z sodą zakwaszenie żołądka.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na siłowni po złożonej wadzie serca.

Następny temat

Nadgarstek

WHEY premium