SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

składniki diety na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
cześć. na początek - jestem tu nowy dlatego proszę o odrobinę wyrozumiałości :). mam 20 lat, wzrost 183 cm , waga ok. 68 kg. jak widać taka waga przy tym wzroście jest trochę mała dlatego jakiś czas temu postanowiłem to zmienić i zacząłem trenować na poważnie w domowej siłowni. trenuje już od 4 lat jednak zawsze moim celem była dobra forma i poprawienie siły/kondycji i wcześniej nie przeszkadzało mi bycie takim sucharkiem. jeszcze do października 2012 roku od kiedy (po wakacyjnej przerwie) zacząłem znowu ćwiczyć (jeszcze intensywniej) ważyłem 61 kilo. przez ten czas przytyłem wiec około 7 kilogramów trenując jeszcze intensywniej i trzymając się wytyczonych celów takich jak: unikanie fast foodow, jedzenie posiłków wysokobiałkowych, posiłki 5 razy dziennie. do tego zażywam białko WPC 80 2-3 razy dziennie. jednaak chcąc mieć pewność ze będę nadal przybierał na wadze a nie ze było to tylko , jednorazowe ' przytycie chciałem abyście poradzili mi co i kiedy najlepiej jeść. muszę przyznać ze mam problemy z systematycznością posiłków ale będę nad tym pracował jednak od razu mowie ze podczas dnia mam sporo zajęć i nie zawsze będzie to wychodzić. produkty na których opieram swoja dietę to kurczak, ryz, dużo bananów, jajka oraz suplement diety w postaci białka. ogólnie chciałbym usłyszeć co byście poradzili dodać do tych produktów w jakich ilościach itp. możliwe ze skusiłbym się tez na wyliczenie zapotrzebowania na białko i węglowodany gdyby ktoś po krotce wytłumaczył ile czego na ile. proszę o ogólna pomoc ponieważ muszę przyznać ze dieta nigdy się nie interesowałem. celem jest przytycie do 77 kilogramów. z góry dziękuję i proszę o wyrozumiałość

Zmieniony przez - tatztatz w dniu 2013-02-18 15:47:47

Zmieniony przez - tatztatz w dniu 2013-02-18 16:07:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
http://potreningu.pl/kalkulatory - tutaj możesz obliczyć swoje zapotrzebowanie, kcal jeżeli chcesz przytyć dodajesz około 300-500 kcal, stopniowo i obserwujesz swój organizm. Skoro nie możesz jeść systematycznie, nic się nie stanie, ważne żebyś dostarczył odpowiednią ilość kcal
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 



Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-02-18 16:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
dzieki za wstepne informacje. troche poczytalem wyszlo ze potrzebuje około 3300 kcal dziennie. teraz chcialbym jeszcze uzyskac odpowiedzi co najlepiej spozywac aby zalapac jak najwiecej tych kalorii. banany, wszelkie ziarna, oliwa z oliwek czy to odpowiednie produkty ? moze ktos poleci jeszcze jakies podobne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
możesz podbijać zdrowymi tłuszczami takimi jak oliwa z oliwek, orzechy włoskie, celuj też w świeże owoce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Nie musisz tez zbytnio przejmowac sie systematycznoscia posilkow to czy zjesz co 3,4 czy 5h nie ma zadnego znaczenia jesli tylko calodniowy bilans kcal i b/w/t bedzie sie zgadzal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30
wlasnie o takie informacje mi chodzilo, dzieki panowie. czy jeszcze cos powinienem skorygowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
pamiętaj o warzywach dodawaj je do każdego posiłku oprócz ok. treningowego

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

groszek??

Następny temat

Galaretki owocowe na stawy

WHEY premium