SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silka- wroclaw

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
zdecydowanie bodyfit na pretficza, full sprzet, cena karnetu dobra, sklepik z odzywkami, sauna, solara itd wszystko na miejscu

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
SZUCHAJCIE ZNAM BARDZO DOBRA SIłOWNIE JEST ONA NA BRUKNERA 10 KOłO BASENU JEST SUPER NIEDAWNO OTWORZONA I KOSZT NIE JEST DUZY ZA KARNET PłACISZ 50 Zł NO LIMIT NA MIESIąC ZA 8 WEJSC 32 Zł A ZA 12 PłACISZ JAKOS 45 Zł A WEJSCIE JEDNORAZOWE KOSZTUJE 6 Zł POLECAM NAPRAWDE FAJA SILOWNIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 349
No my tez bylismy w tej siłowni na brucknera, ceny naprawde dobre, i też maja maszyne shmitha, nawet duzo sprzętu dla kobiet ale faceci tez maja na czym poćwiczyć.Muza napiernicza fajnie jest.Karnety b.o. 49,99zl.Mają spoko klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3482
ej a znacie jakiś klub kulturystyczny we Wrocku też żeby ceny niebyły duże z góry thx.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 137 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 772
ja cwicze w afterze na oltaszynie
place 48/12 wejsc lub 60zl/nieograniczona liczba wejsc
w sumie sprzetu jest troche, ale jak przyjdzie 5-6 osob na raz to jest scisk
dlatego chodze rano
niestety nie ma tam zadnego sprzetu do aerobow
ale jestblisko domu, wiec wlasnie tam pomykam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24
ja smigam do akademika T3 na grunwaldzkim tez daje rade siłka mała ale tania

,,Urodziłem się po to aby walczyć.... FIGHTERS"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3482
ale mi chodzi czy wiecie czy jest jakiś KLUB :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktoś pytał o Siłownie niedaleko pl. Bema:)
A więc:
BodyFit - w okolicach Dubois (dokładnie jak sie jedzie do Tesco - na ul. Długą) -> tzw. klub grubasa :D
"Forma" w szkole nr 15 - gimnazjum na jedności
Na ul. Poniatowskiego bodajże w szkole z tego co kiedyś była, ale nie wiem jak teraz...
Galeria Dominikańska na dachu (znaczy 4 piętro - jest siłownia tylko jedna chyba z najdroższych we Wrocławiu).

Osobiście ćwicze na domówce
Planuje do końca miesiąca zrobić "przegląd siłowni" we Wrocławiu
Na swoją stronę takie coś wrzucić
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6178
Na poniatowskiego jest ale tylko dla uczniów szkoly, w klubie grubasa daje rady karnety nieogr liczba wejsc 60 zl tylko duzo ludzi tam chodzi, na różance jest lipa zwlaszcza w zimie bo nie maja tam ogrzewania za bardzo i z kranu leci tylko zimna woda :) a najlepsza silka na jakiej bylem to poki co bodyfit na pretficza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrk, jak chodzisz to "Formy" to musieliśmy się kilka razy widzieć .
Bodyfit na Dubois nie jest za ciekawy. Niestety w poniedziałki jestem skazany na tą siłownie (na zajęcia od 15) i muszę przychodzić rano zeby skroić stojaki i 3/4 obciązenia zeby sobie przysiady zrobić .
Najlepsza siłka, na której byłem (nie byłem za zbyt wielu ) to własnie "Forma" w gim nr. 15. Jak nie ide do "Burzy" to tam cwicze (dużo ciężaru i dobry sprzet).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

wałbrzych

WHEY premium