SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silka- wroclaw

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12917
Sam teraz chodzą do ACTIVE i powiem ze nie jest aż tak żle choć rewelacji też nie ma. Fakt trochę mało miejsca ale mozna spokojnie poćwiczyć. Nie ma aż takiego ścisku jak np. na Spiskiej. Jak dla mnie spoko klubik z fajnym klimatem

Wojna Lance'a Armstronga!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Czesc wszystkim.Prowadze silownie na ul.Czarnirckiego 15 na rogu ulic zachodniej/poznanskiej cena karnetu open MEZCZYZNI 149 do 16.00 119,KOBIETY 99 cena 8 wejsc 85zl,jednorazowe wejscie 15zl.Sprzet olimpu na ktorym przygotowywalem sie trzykrotnie do mistrzostw Swiata w zupelnosci wystarczy do najbardziej profesjonalnego treningu,sztanga olimpijska,wystarczajaca ilosc obciazen,sztangoelki (jak wspomnial juz SZTANGA)do 60kg z obrotowym uchwytem,co doskonale wiedza doświadczeni zawodnicy , 3 najwyższej klasy bieżnie firmy MATRIX , rowerki oraz steper. Siłownia jest klimatyzowana , a po ciezkim treningu można w polaczonym z silownia sklepie zabezpieczyc sie odpowiednia suplemetacja.
Poswiecam czas klubowiczom na rozplanowywaniu treningow i odpowiednich diet w polaczeniu z odzywkami.
pozdrawiam lukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914




Zmieniony przez - futurebody w dniu 2007-08-28 20:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5847
Witam. Szukam silki we Wrocku gdzies w okolocach Popowic, zeby byla tania, gdzies tak za karnet do 50 zl za 12-16 wejsc. Wiem ze jest gladiator na gaju na orzechowej ale tam mam teraz juz z a daleko(do neidawna tam mieszkalem ale neistety sie przeprowadzilem:( )

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89640 na tej stronie znajdziecie moje zdjecia!!mile widziane wypowiedzi!


http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95451  A tu moja kochana dziewczynka!!!Tez mozna sie wypowiadac!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1126
Ja szukam siłowni w okolicach Nadodrza (Pomorska, Dubois) lub gdzieś blisko Rynku...polecacie jakas fajna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
lcris...jak dla mnie Galeria dominikańska jest ok.Karnet studecki 101 zł - w tym masz od pon do piatku w godzinach 10-15 a weekend cały dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja nie polecam tej "siłki" w galerii bo to fitness club. Kawałeczek od nadodrza jest ul. Wygodna i siłka jest w gimnazjum nr 15 - "Forma"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 857
a znacie coś w centrum? rynek, pl. Jana Pawła (maja)? ew wie ktos czy w creatorze (?) gdzieś w okolicy ul. legnickiej jest siłownia? bo ponoc była, ale w necie nie ma zadnego info.
tylko nie piszcie mi, ze w centrum jest w galerii bo ludzi kupa a ceny z kosmosu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
rog zachodniej i poznanskiej-ul.czarneckiego 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5847
mozesz cos wiecej powiedziec o tej silce na czarneckiego?

http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89640 na tej stronie znajdziecie moje zdjecia!!mile widziane wypowiedzi!


http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95451  A tu moja kochana dziewczynka!!!Tez mozna sie wypowiadac!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Test :-)

Następny temat

wałbrzych

WHEY premium