SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siatkówka plażowa

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
Moglibyście mi podać najlepsze ćwiczenia w treningu siatkówki plażowej? Może ktoś z was był na word tourach i widział treningi czołówki światowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8807
Nie ma najlepszych, na czym konkretnie Ci zależy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2391
No może źle napisałem. Chodziło mi o jakieś ciekawe ćwiczenia na poprawę ataku, przyjęcia, obrony. Takie podstawowe to znam tylko chciałbym jakieś urozmaicenia dodać, bo trenuję z kolegą (nie gram z nim na zawodach, tylko w wakacje chodzimy razem trenowac) i jak będziemy ciągle te same ćwiczenia robić to on się znudzi szybko i dlatego jakies urozmaicenia chciałem dodać.
no ja stosuje na poprawę ataku;
boisko dzielę na 9 części (znaczy jedną połowę boiska) i wyprowadzamy atak po kolei w każdą część boiska, jak nie trafisz to robisz przewrót/przysiad/pompkę i do tego jak są 3 osoby to mozna dołożyć wyprowadzanie ataku po zagrywce tej 3 osoby.
na poprawę przyjęcia/obrony:
stoję pod siatką kolega stoi w jednym narożniku i rzucam mu piłke do drugiego narożnika i potem różne kombinacje skrótów
Macie jakieś inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 147
Można też wykiwać przeciwnika - stoisz pod siatką z kumplem [jezeli gracie we 3] ten z tylu zagrywa do jednego z was - tywybijasz do kumpla tak jakby wystawka na scine - on wyskakuje robi zamach i w ost chwili lekko palcami w miejsce za przeciwnikiem :D takie zaskoczenie często dziala i robi zamieszanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej trenować latem na piachu, to podstawa, sam kiedyś się w to bawiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobre trasy

Następny temat

Latające koło !! ~~ POMOCY~~

Wiecej