SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siatkówka - pytanie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
siema panowie :) mam pytanie - ostatnio na treningach siatkówki zauważyłem, ze na rozgrzewce ścinam słabo(w moim odczuciu), jedna na kilka piłek siądzie miód a reszta jakieś albo klepnięcia, albo nie trafie w piłe jakoś nie moge sie przemóc na przedmeczowym waleniu przyjdzie mecz - każda piła skończona .... i pytanie - co jest tego powodem ? przyjdzie mecz, do piły ide efektywniej, wyskakuje przed nią wczesniej, po czym siła ataku i pułap jest lepszy, dynamicznie lepiej, 99% osób ma zupełnie odwrotnie jak w moim przypadku, ktoś jakieś rady ?D:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
ja myśle ze nie cohdzi tu o psychikę, na rozgrzewce gram wylajtowanie, zresztą w meczu też staram sie nie spinać az za bardzo bo to tez przeszkadza, chyba własnie o to dogrzanie chodzi, narazie mało gram , ale zobacze wkrótce jak to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Chyba byc mistrzem meczow, niz mistrzem treningow

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
śmiej sie Dżordżu, ale to jest fakt , goście z treningu sie śmieją, w sumie ja sam z siebie mam beke :D na rozgrzewce piła dobra , można przywalić w drugi metr, a atakuje daleko i w sumie ze średnią siłą, w meczu piła niedociągnięta a ja atak jakbym bił "gibe" jeśli wiesz co to :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Jak bys na treningach gral super, a na meczach slabo to mozna by sie przejmowac, a tak to mysle, ze nalezy sie cieszyc

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
a nie wiem czym to może być spowodowane ? Mam wrazenie, ze nawet podczas rozgrzewkowych atakach robie źle naskok na piłkę, chyba sie kiedyś nagram i sobie zobacze, bo nie wiem co o tym myśleć :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 95
Być może nie podchodzisz poważnie do treningów? Tak w ogóle twój problem jest nieszkodliwy.

Zapraszam do odwiedzenia strony www.moneygrabbing.co.uk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
nie chodzi o trening a mecz- pisałem o sytuacji w której na ROZGRZEWCE przedmeczowej ścinam średnio , nie jestem zadowolony, a w MECZU - po rozgrzewce (nie wazne czy mecz, czy akurat trening) jest dużo lepiej, nawet jak wczesniej naprawde nic nie szło na rozgrzewce... nie wiem jak to naprawić, co jest tego powodem , ale fakt , dziwny problem , rzeczywiście nieszkodliwy, ale uciążliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Widocznie potrzebujesz sie dobrze dogrzac, potrzebujesz zastrzyku motywacji juz w trakcie meczu lub cos podobnego. "Problem" raczej siedzi w glowie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
może o to dogrzanie chodzi , prawdopodobnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8810
Albo i nie :D
Ja im bardziej rozgrzany i rozciągnięty byłem przed meczem tym słabiej szlo. Jak podczas meczu adrenalina skoczyła to już było OK. Wszystko w głowie siedzi. Niby problem błahy ale mnie uczono że na rozgrzewce warto sobie walnąć mocniej żeby wyrobić pamięć mięśniową. Jak ktoś na rozgrzewce walnął w auto to zaraz był opieprz od trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 818 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7250
no własnie mówie o tych mocnych atakach na rozgrzewce- mam dobrą piłe, można przywalić i albo nie trafie w piłke, albo zje*** w jakis inny błahy głupi sposób xd a przyjdzie mecz i wszystko jest jak najbardizej git - nie wiem czy jest to kwestia dogrzania - ale możliwe , prawie nigdy nie rozgrzewam nadgarstka na rozgrzewce - zawsze cale ciało, biegi, rzuty piłą, odbijania wiadomo , chyba dodam do tego wszystkiego pare ataków o ściane :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak znajeźć sponoring- Downhill

Następny temat

Co to jest — wytrzymałość | kondycja ?

WHEY premium