SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siły

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
czwicze od 3 miesięcy i nie zauważyłem zbytnio przyrostu sił ale masy troche nabrałem co mam robić prosze o pomoc

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
Przyrost siły i masy to nie tylko trening - należy się jeszcze zregenerować. Błąd w twoim przypadku polega albo na niewystarczającym odpoczynku, albo masz za małe obciążenie, albo nie odżywiasz się prawidłowo. Napisz więc coś o sobie - jaka dieta, jakie ćwiczenia wykonujesz, jakie obciążenie, ile powtórzeń w serii, ile serii...

"born to fight"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Ćwicze 3 razy w tygodniu wyciskanie na leżąca sztangi hankielek rozpiętki zginanie sztani i hankli stoją wyciskanie za głowy sztangi i hankielek brzuszki prostowanie nuk w siadzie i leżeniu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Cwiczysz to wszystko 3 razy w tygodniu czy jak ?
Rozpisz to jakos z podzialem na dni.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
1 trenuje to od 3 miesięcy no i roweryk gdzieś od 0.5 roku
2 Wyciskanie sztangi na ławce 6s. 12-12-10-10-8-8
wyciskanie hankielek na ławce 3s. 12-10-8
rozpiętki 3s. 12-10-8
wyciskanie za pleców jedno rącz 3s 12-10-8
wyciskanie za pleców dwoma rękami 3s 12-10-8
Wyciskanie sztangi zza głowy 3s. 12-10-8
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3s. 12-10-8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE 3s. 12-10-8 3s. 12-10-8
UGINANIE NÓG W LEŻENIU 3s. 12-10-8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA 3s. 12-10-8
UGINANIE NADGARSTKÓW NACHWYTEM W SIADZIE 3s. 12-10-8
Ćwicze z cięzarami na 70 do 90 % moich możliwości chodzi mi głownie o siłę i masę octempy między seriami i ćwiczeniami 1 min,
sprzet z kturego korzystam to ławeczka hankle i sztangi
i jeszcze robie od 200 d0 400 brzuszków dziennie i troche potciągam sie na drążku i ćwicze ze sprężyną
i staram się unikać ćwiczeń które mogą zaburzyć mój wzrost
Ćwiczenia nasiłowni w pon środ pią i wszystkie co napisałem na każdym treningu
a oto moja dieta
twaróg chudy 250 + 100gram jednego z tych produktów (makaron ryż albo jakąś kasze )
za 3 godz
kefir albo jogórt 0% albo 50 gram kotlecików sojowych + 100gram jednego z tych produktów (makaron ryż albo jakąś kasze )
albo zamiast tego 1l mleka 0.5 i 100gram płatków
za 4 godziny czyli gdzieś po treningu
pierś z kury albo z indyka albo jakąś chudą rybke typu dorsz tuńczyk nototenia + 100gram jednego z tych produktów (makaron ryż albo jakąś kasze )
za 3 godziny
coś w stylu 2 posiłku
za4 godziny
tuńczyk w sosie własny

w dni bestreningowe staram się ze 2 posiłki zastompić posiłkami białkow tłuszczowym czyli jakieś tłuste rypki i jajka pestki i orzechy

stosuje witaminy i minerał i osobno chrom organiczny
napiscie mi moje błędy i co trzeba zmienić

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Hyh, trening kiepski. Podstawa na masę (podczas której idzie siła):
1 dzień: klatka (3 ćwiczenia) + tric (2 ćwiczenia)
2 dzień: plecy (3 ćwiczenia) + bic (2 ćwiczenia)
3 dzień: barki (3 ćwiczenia) + nogi (3-4 ćwiczenia)
Duże grupy - 10-11 serii, małe (bic, tric) po 6 serii (w sumie!)

Wiesz co to trening regeneracyjny?
Trening w okresie regeneracyjnym-Cykl ten stosujemy po każdym ciężkim cyklu (cykl ciężki powinien trwać maks 4-8 tygodni), np. budowania siły (masy, rzeźby). Jest to czas, w którym dajemy mięśniom trochę potrzebnego im luzu. Czas jego trwania jest ściśle zależny od stopnia intensywności treningów w cyklu poprzedzającym i wynosi od 2 do 4 tygodni. Obciążenia, jakie stosujemy pozwalać mają na swobodne wykonanie 12-15 ruchów w każdej serii( z zapasem 2-3 powtórzeń, których oczywiście nie wykonujemy).Ilość serii na poszczególne grupy zbliżona do okresu budowania masy. Długość przerw pomiędzy seriami ok.2 minut-przy ćwiczeniach typowo siłowych(jak np. wyciskania, przysiady)-do 3-3,5 minuty. Każdą grupę trenujemy raz na 5-6 dni. Dobór ćwiczeń jest sprawa indywidualną-jest to także czas leczenia ewentualnych kontuzji(takich, które pozwalają na kontynuowanie treningów)i pod tym kątem można układać plan ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu.

Treningiem regeneracyjnym jest np ACT Michaila: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
Pamiętaj o regeneracji, bo bez niej nie ma przyrostów.
W odżywianiu profesjonalnie pomoga ci z dietką.

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening z łopatą i kłopoty z oddychaniem

Następny temat

Sztanga

WHEY premium