SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia w domu na 3 miesiace

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
Witam chodze na siłownie ale teraz mam 3 miesiace wakacji i nie bede mógł chodzic bo mieszkam na wiosce i moje pytanie takie czy oplaca sie robić własną siłownie za 1.5 tys dodam ze od września znowu zacznę chodzić na tradycyjna silownie ale jak skończę szkolę to i tak bd musiał wykombinować coś swojego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Na trzy miesiące byłby mi szkoda pieniędzy, optymalnym rozwiązaniem jest kupienie co najwyżej zestawu hnt i przemknięcie w wakacje treningiem domatora ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
kolka gimanstyczne sobie kup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1947
znaczy chodzi 3 miesiace wakacjii po nastepnym roku nauki koncze szkole i znów by sie przydaly. Jaki to zestaw hnt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak ja bym kupił za tyle kasy to bym tym już ćwiczył. Szkoda by mi było gdyby się to kurzyło

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam swoją przygodę z ćwiczeniami :)

Następny temat

Trening w domu, brak sprzętu.

WHEY premium