SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia w centrum Wroclawia

temat działu:

Informator DOLNOŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
Witam. Chcialbys żebyscie polecili mi jakas porządna silownie w centrum Wroclawia, najlepiej ścislym za rozsądna cene, nie musza byc luksusy,ale chcialbym aby dalo sie zrobic porzadny trening bez potrzeby czekalnia w kolejce do szafki Dodam, że chodzilem juz na pure w renomie wiec ona nie wchodzi w gre.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
A SkyTower?

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
jakie ceny?
A co sądzisz o silowni a galerii dominikanskiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
http://fitnessacademy.pl/skytower/index.php/cennik

Na Dominikańskiej nie byłem, ale słyszałem dużo dobrego.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Z tego cennika nic nie wynika, bo oferte przygotowują "indywidualnie".. Jest ktoś, kto chodzi do Fitness Academy w Sky Tower? na jaki okres trzeba umowę podpisywac, ile płacicie?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Faktycznie, myślałem że coś w nim będzie. Spytam znajomego jak to wygląda, bo ma tam karnet.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
Jest nowa siłownia otwarta od 3 tygodni, mało ludzi, fajny sprzęt, strefa treningu funkcjonalnego.

http://jupitersport.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=82&Itemid=50

zawsze można sprawdzić, dla mnie ok, czysto i nie ma tłumów, a ceny karnetów bardzo przystępne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Byłem w Jupiterze na karnecie z Kauflandu. Fajna siłownia, głównie maszyny, fajna brama z TRXami zawieszonymi.
Ogólnie sprzęt nowy, sauna, squash, fitness, indoor walking itp.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
JUPITER - czysto, świeżo, mało ludzi, czynne do 23:00,
- jak ktoś ma dość Ferjo GaY, Spiskiej itd to warto zajrzeć

:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sporty walki w Lubinie w weekendy wieczorem

Następny temat

Plac do cwiczen

WHEY premium