SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia i rozciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Witam. Cwicze na siłowni 1 rok na mase po wakacjach chciałbym zaczac trenig na siłe i rozciagac sie. i moje pierwsze pytanie moj trening na mase to:
sr;
KLATKA-BICEPS
pt;
TRICEPS-PRZEDRAMIONA-BRZUCH
NDZ;
BARKI-KAPTURY-PLECY
PON;
NOGI

I TERAZ JAK ZACZYNAM TRENING NA SILE TO TEN SAM PLAN ZASTOSOWAC TYLKO ZE 5X5 CZY PLAN NA INNE MIESNIE 5X5.I ILE TAKI TRENING STOSOWAC BO SŁYSZALEM ZE OK. 2-3 MIES. OGOLEM TO CHODI O TO ZE CHCEM CWICZYC CALY CZAS NA MASE I CO JAKIS CZAS NA SILE.

A ODNOSNIE ROZCIAGANIA BO CHCIALBY SIE TAK ROZCIAGAC ABY NP. PODNOSIC WYSOKO NOGI ITP. TO CHYBA ROZCIAGANIE DYNAMICZNE LECZ INNI TWIERDZA ZE PO SILCE JEST LEPSZE STATYCZNE LECZ NIE WIEM CZY MNIE NA TYLE ROZCIĄGNIE.

PROSZE O ODP.
JESTEM NOWY NA FORUM PROSZE O WYROZUMIALOSC

Zmieniony przez - chryt3 w dniu 2013-06-16 19:56:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"JESTEM NOWY NA FORUM PROSZE O WYROZUMIALOSC "

wypełnij ankietę w dziale .

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat z wakacyjnym splitem (redukcja)

Następny temat

ocena planu treningowego

WHEY premium